Jennifer Lopez göz kamaştırdı!

21.09.2019
Jennifer Lopez göz kamaştırdı!
Güzel oyuncu 19 yıl önce giydiği elbisenin bir benzeriyle podyuma çıktı.

Jennifer Lopez 2000 yılında Grammy Müzik Ödülleri'nde giydiği ve efsaneleşen, yıllar yılı konuşulan ve tüm büyük moda otoritelerinden tam not almış Versace elbisesinin bir benzerini tam 19 yıl sonra kendi 50. yaşına özel tekrar giydi.

Versace'nin özel bir defilesinde bu oldukça sevilen elbisenin yeni ancak çok daha iddialı bir versiyonunu giyen Lopez, özgüvenli duruşuyla tüm gözleri üstünde topladı.

2 seçeneğim vardı

'Normalde provalarımda onlarca elbise ve yine onlarca ayakkabı olur. Ancak o sene bir aksilikten dolayı Grammy'de giyebileceğim sadece 2 seçeneğim vardı. Bu yeşil elbise de o ikisinden biriydi. Giydim ve yardımcım kesinlikle elbisemin bu olması gerektiğini söyledi.' diyen Lopez elbiseyi şans eseri seçtiğini anlattı.

Gösteri dünyasının tarihe geçen elbiselerinden olan yeşil elbiseyi anımsatan kıyafetle İtalya Moda Haftası'nda podyumda yürüyen Lopez, seyircilerden büyük beğeni ve alkış topladı. Versace, geçtiğimiz günlerde Lopez'in 50. yaş gününe özel o yıllarda Grammy Ödülleri'ne damga vuran elbisenin, ayakkabısını da yaptı. Daha sonra podyuma çıkan Donatella Versace de Lopez ile birlikte seyircilere selam verdi.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler