Jeremy Irons'la komedi yolculuğuna hazır mısınız?

30.07.2018
Jeremy Irons'la komedi yolculuğuna hazır mısınız?
Başrolde Jeremy Irons'un olduğu “An Actor Prepares”ten yeni poster var.

Araları her zaman limoni olan ve bir türlü anlaşamayan baba ve oğlunun yol maceralarını konu alan “An Actor Prepares” filminden yeni bir poster yayınlandı.

Komedi türündeki filmin başrollerini Oscar ve 2 Altın Küre ödüllü usta İngiliz oyuncu Jeremy Irons ve “Boardwalk Empire” dizisinde canlandırdığı Richard Harrow karakteri ile hafızalarımıza kazınan Jack Huston üstleniyor. İkiliye filmde Emmy ödüllü Ben Schwartz, Mamie Gummer, 2 Altın Küre adayı Matthew Modine, Frankie Faison, Whitney Goin, Will Patton ve Megalyn Echikunwoke gibi isimler eşlik ediyor. Filmin yönetmen koltuğunda, Thomas Moffett ile birlikte filmin senaryosuna imza atan Steve Clark oturuyor.

Filmin konusuna gelince;

Alkolden uzak duramayan, ünlü aktör Atticus Smith (Jeremy Irons) kalp krizi geçirir. Uçağa binmesi yasaklanan aktörün, kızının (Mamie Gummer) düğününe yetişmesinin tek yolu, arasının bozuk olduğu ve fazla sevmediği oğlu Adam (Jack Huston) ile uzun bir araba yolculuğuna çıkmaktır. Adam da babası ile aynı hisleri paylaşmakta ve onunla hiçbir şey yapmak istememektedir. İkili uzun bir yol macerasına atılır ve zamanla, birbirlerine düşündüklerinden daha fazla benzediklerini fark eder.

Film ABD'de 31 Ağustos’ta vizyona girecek.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler