Joker'e yaş sınırı!

19.06.2019
Joker'e yaş sınırı!
Sonbaharda vizyona girecek olan Joaquin Phoenix'li Joker'e 18+ sınırı geldi.

Başrole Sisters Biraderler, Hiçbir Zaman Burada Değildin, Hotel Ruanda ve Gladyatör filmlerinin başarılı aktörü Joaquin Phoenix'i yerleştiren Joker'in izleyici yaş sınırı belli oldu. Filmin yönetmeni Todd Phillips filme ait bir görseli 'son dokunuşlar' etiketiyle sosyal medyadan paylaştı. 18 yaşın altındakilerin velileri ile birlikte izleyebileceği film 18+ sınırıyla izleyicilerinin karşısında olacak. 

Yönetmenliğini Todd Phillips'in ve senaryosunu ise Phillips'le birlikte Scott Silver'ın kaleme aldığı filmde başrol oyuncusu Joaquin Phonix'le birlikte usta oyuncu Robert de Niro, Zazie Beetz, Frances Conroy ve Marc Maron gibi oyuncular yer alıyor.

Arthur Fleck namıdiğer Joker, toplum tarafından haklarından mahrum bırakılıp, kişisel kayıplara uğradıktan sonra, gösterişli palyaço kimliği ile Gotham’daki yeraltı dünyasının sosyo-ekonomik huzursuzluğunu canlandıran bir eğlendiriciye dönüşüyor. Joker maskeli Fleck, Gotham’ın varlıklı elitlerine karşı çetesine liderlik ediyor. Arthur Fleck’in hedef listesinin bir yerinde ise başkanlığa aday olan Thomas Wayne ve politik hırsları da bulunuyor.

Joker 4 Ekim 2019'da vizyonda olacak.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler