K-Pop hayranlarına müjde!

26.08.2020
K-Pop hayranlarına müjde!
Günye Kore'li müzik grubu BTS'nin konseri film olarak sinemalara geliyor.

Güney Kore kökenli pop müzik türü K-Pop'un Türkiye hayranlarını havaya uçuracak müjdeli haber geldi. İlk kez 'BTS World Tour: Love Yourself in Seoul' adıyla 26 Ocak 2019'da Türk hayranlarının karşısına çıkan BTS'nin dünya turunun ardından belgesel filmi sinemalara geliyor. 10 Eylül 2020'de vizyona girecek olan Break The Silence: The Movie'nin ilk resmi fragmanı paylaşıldı.

Break The Silence: The Movie, Koreli grup BTS’nin dünya turnesinde yaşananları gözler önüne seriyor. Wembley Stadyumu’nda konser veren ilk Koreli grup olan BTS, “Love Yourself: Speak Yourself” turnesini büyük bir başarıyla bitirdi. Turne kapsamında Los Angeles, Chicago, New York, São Paulo, Londra, Paris gibi birçok şehri ziyaret eden BTS grubunun sahnede olmayan yüzüne tanık olduğumuz filmde, grup üyelerinin kişisel yaşamlarına odaklanılıyor.

Filmde sahne ışıklarından daha da parlak olan grup hayranlarını şimdi de sahne gerisine davet ediyor. Avrupa turnelerinin son konserinden bir sonraki gün, Paris’te bir terasta, yeni şehirlerdeki deneyimlerden, dünyanın dört bir tarafındaki binlerce ARMY’ye konser vermeye kadar bütün hikâyelerini anlatacaklar. BTS’in sahneden uzaktaki dünyasına bir bakış, turneden muhteşem konser görüntüleri eşliğinde grubun samimi özel konuşmalarıyla, kaçırılmaması gereken bir sinema deneyimi hayranlarını bekliyor olacak.

BTS'nin dünya turunun şehirleri Los Angeles, Chicago, New York, São Paulo, Londra, Paris, Osaka, Shizuoka, Riyad ve Seul oldu. Billboard Boxscore listesine en üstten giren stadyum konserinin belgesel filmi Break The Silence: The Movie'de grubun tüm üyeleri, daha önce anlatmadıkları hikayelerini anlatacaklar.

Break The Silence: The Movie sınırlı sayıda sinemada 10 ile 24 Eylül tarihleri arasında sinemalarda gösterimini yapacak.


En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler