Kanal D 3 Dizisini Birden Bitirdi

17.3.2015
Kanal D 3 Dizisini Birden Bitirdi
Kanal D’de sular durulmuyor, kanal 3 dizisine de son verdi.

Ekranda bir çok dizinin yayından kalktığı,ordan oraya sürüklendiği şu dönemde sürprizler ard arda gelmeye başladı.

Bu aralar ise özellikle Kanal D’de kazan kaynamaya başladı.Dizileriyle ilgili akış yerleştirmelerini başarılı bir şekilde yapamayan kanalın 3 dizisinden birden kötü haber geldi.

Pazartesi günleri yayınlanan Ulan İstanbul 34.bölüm itibariyle internet yayınına geçmiş ve çok önemli bir akımı başlattığı belirtilmişti.34. ve 35. bölümleri internetten bedava bir şekilde yayınlanan dizinin izlenmesi paralı olan 36.bölüm itibariyle tepe taklak olunca bileti kesildi.Dizi hakkında 39.bölümde final yapma kararı verildi. Ulan İstanbul 23 Mart pazartesi gecesi yine kanald.com.tr’den yayınlanacak bölümüyle yayın hayatına son verecek.Ekibin bir sinema filmi ile geri döneceğini de ekleyelim.

Bir diğer kurban ise geçtiğimiz senenin salı kralı Küçük Ağa.Son haftalarda inanılmaz bir düşüş yaşayan dizinin 50.bölümüyle final yapacağı açıklanmıştı.Küçük Ağa final bölümüyle bu gece Kanal D ekranında olacak.

Ve son kurban Beş Kardeş

Daha 5.bölümü bu gece yayınlanan dizi sürpriz bir şekilde ara verdi. Haziran itibariyle yeniden ekrana geleceği açıklanan yapım hakkında umutların tükendiğini söyleyelim.

Böylece pazartesisini boşaltan Kanal D’nin neler yapacağı merak konusu.


En Son Haberler


Haberler