Kanal D'nin o dizisi yükselişe geçti

21.11.2014
Kanal D'nin o dizisi yükselişe geçti
‘Hayat Yolunda’ reytinglerde sürpriz bir yükseliş yakaladı.

Kanal D’nin Ekim ayında ekrana sürdüğü yeni hastane dizisi ‘Hayat Yolunda’ reytinglerde sürpriz bir yükseliş yakaladı. Kanal D’nin daha iyi reyting elde eden dizilerini bile bitirdiği yeni sezonda, Total’de ilk 10′ a giremeyen ve AB grubunda da düşüş yaşayan Hayat Yolunda’nın da yayından kaldırılacağı iddia edilmişti. Ancak Hayat Yolunda, dün akşam yayınlanan bölümüyle AB grubuna damga vurdu. Dizi ilk yayınlandığı bölümüyle çok kötü bir başlangıç yapmış ikinci bölümüyle saati 22.30′ a alınarak geç saate kaydırılmıştı. Ancak Benim Adım Gültepe’nin bitmesinin ardından Hayat Yolunda yeniden Çarşamba 20.00′ ye alınmıştı.

Geçen hafta yayınlanan bölümüyle Total’de 17., iddialı olduğu AB grubunda ise 9. sırada yer alabilen Hayat Yolunda, bu hafta ise büyük yükseliş elde etti. Total’de yine ilk 10′ a giremeyen ve 12. sırada yer alan dizi, AB grubunda ise Kara Para Aşk ve Güzel Köylü’yü tahtından ederek en fazla izlenen program oldu. Dün akşam 7. bölümüyle ekrana gelen Hayat Yolunda dizisi ilk bölümünden bu yana en yüksek reyting sonucunu almış oldu.

Kanal D’nin başrollerini; Engin Öztürk, Nur Fettahoğlu, Burak Yamantürk, İpek Karapınar, İlker İnanoğlu, Sinem Öztürk, Yıldıray Şahinler, Ceyda Tepeliler, Fulya Ulvan ve Ediz Hun’un paylaştıkları sevilen dizisi “Hayat Yolunda”nın Çarşamba akşamı ekrana gelen bölümü A/B SES’te günün en çok izlenen programı ve birincisi oldu. Türkiye’nin farklı yerlerinden biraraya gelen ve dertleri, aşkları, başarıları ve hırsları ne kadar farklı olsa da, hepsinin tek gayesi ”hayat kurtarmak olan beş doktorun hikayelerini anlatan dizinin Çarşamba akşamı yayınlanan bölümü, A/B SES’te yüzde 4.82 reyting ve yüzde 13.32 izlenme payı ile birinci oldu.

Güçlü oyuncu kadrosu ve heyecan dolu hikayeleriyle, “Hayat Yolunda” Çarşamba akşamları saat 20.00′ de Kanal D’de ekrana gelmeye devam ediyor. 


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler