Kara Para Aşk ekrana kilitleyecek

1.7.2015
Kara Para Aşk ekrana kilitleyecek
Kara Para Aşk ekrana kilitleyecek Kara Para Aşk dizisinde seyirciyi büyük bir sürpriz bekliyor.

Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek'in rol aldığı Kara Para Aşk'ta final yaklaştıkça heyecan doruğa tırmanıyor. Dizinin yeni bölümünde Ömer, suç imparatoru Tayyar'ı tutuklayacak. İzleyenlerin merakla beklediği tutuklanma kararının çıkacağı bölümde;Ömer, Tayyar'ın işlediği suçları ispat etmek için delile ihtiyaç duyacak.

Ömer köşeye sıkışıyor

Dizinin yeni bölümünde Ömer;Tayyar'ın acımasızca işlediği tüm suçlarının cezasını çekmesi için mahkeme gününe kadar tanık bulmak zorunda kalacak.

Parmaklıklar arasında dava gününü bekleyen Tayyar'ın tutuklanınca gözü iyice kararacak. Nefes kesen bir bölümle ekrana gelecek dizide;Tayyar, Ömer'e inanılmaz bir anlaşma teklif edecek.Tayyar, Ömer'den elinde tuttuğu Nilüfer'in hayatına karşılık kaçmasına izin vermesini isteyecek. Nilüfer'in kaçırılmasıyla adeta deliye dönen Elif, Ömer'in vereceği kararı bekleyecek.

Kara Para Aşk'ta;köşeye sıkışan Ömer hem tanık bulmak hem de Tayyar'ın anlaşma teklifi için alacağı karar izleyenlere unutulmaz bir bölüm seyri yaşatacak.

Ay Yapım imzalı, senaristliğini Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat'ın yönetmenliğini ise Ahmet Katıksız'ın üstlendiği Kara Para Aşk yeni bölümüyle 1 Temmuz Çarşamba günü saat 20.00'da ATV'de ekrana gelecek. 


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler