Karadayı'da büyük hesaplaşma

4.5.2015
Karadayı'da büyük hesaplaşma
Karadayı'da büyük hesaplaşma Sevilen dizi Karadayı'da büyük hesap günü geldi.

ATV’nin sevilen dizisi Karadayı, heyecan dolu yeni bir bölümle ekranlara geliyor. Karadayı yeni bölümü ile bu hafta yine çok konuşulacak. Dizide polisler Mehmet Saim’in kapısına dayanacak. Büyük hesaplaşma şimdi başlıyor. Dizi hakkında merak ettiğiniz tüm ipuçları Karadayı 109. bölüm fragmanı ve özetinde bulabilirsiniz.

Başrollerini Kenan İmirzalıoğlu, Bergüzar Korel ve Çetin Tekindor’un paylaştığı Karadayı 109. bölüm ile bu akşam geceye damgasını vuracak.

Mehmet Saim'in Feride'ye zarar vermesinden endişelenen Mahir, Mehmet Saim tutuklanıp hapse atılıncaya kadar teslim olmayacaktır. Bir gölge gibi Feride'yi izleyip onu koruyacaktır. Bu sırada Feride'nin kendisinden bir şeyler sakladığını da düşünmektedir.

Feride'ye sorar ama istediği cevabı bir türlü alamaz. Feride hala hamile olduğunu Mahir'den saklamaktadır. Suna'nın ağzından kaçırdıkları Yasin'in de şüphelenmesine neden olmuştur.

Mahir Suna'yı konuşturabilecek midir? Suna Feride'nin hala hamile olduğunu Mahir'e söyleyecek midir? Başsavcı elindeki delilleri büyük bir gizlilikle parmak izi tespitine gönderir. Başsavcı aynı gizlilikle Ankara'ya gider ve gerekli işlemlerin yapılmasını sağlar. Mehmet Saim için rüzgar tersten esmeye başlamıştır.

Mehmet Saim şokta

Hakkında tutuklama kararının çıktığını duyan Mehmet Saim şoke olur. Polisler kapısına dayanmak üzerdir. Kaçmaya karar verir. Aynı anda eve gelen Feride ile yüzleşir.

Feride babasının kaçmasına müsaade edecek midir? Orhan, Nilay'ın kaçırıldığını öğrendiği anda Seyis'in kapısına dayanır. Seyis'e hesap sorarken işlerin hiç de düşündüğü gibi olmadığını anlar.

Bu sırada Turgut mıntıkaları ele geçirmek için Dalyan üzerinden gözdağı vermek istemektedir. Dalyan'ı büyük bir tehlike beklemektedir. Orhan, Dalyan'ı kurtarmayı başarabilecek midir?

Cinayet delili artık Mahir ve Feride'nin ellerinde

Geçtiğimiz bölümde Feride ve Suna adliyede her şeyi ayarlayıp Mahir'i kaçırmayı başardılar. Annesinin cinayetinde kullanılan aletin peşine düşen Feride, hiç istemese de Mahir'i bir çatışmanın içerisinde bırakıp delili kaçırdı. Çıkan çatışmada vurulan Mahir'i olay mahalline gelen Komiser Yasin kurtardı. Zor da olsa cinayet aletini ele geçiren Feride ve Mahir için yapılacak tek şey aletin üzerindeki parmak izlerinin Mehmet Saim' ait olduğunu ispat etmekti.

Babasını tuzağa düşürdü

Tüm olan bitenden haberi olan Mehmet Saim kızını durdurabilmek için adliyeye gitti. Mahir'i hapisten çıkarmakla suçlayan Mehmet Saim kızının artık hakimlikten el çekmesini istedi. Feride'yle birlikte Başsavcı'nın odasında ağırlanan Mehmet Saim, Feride ve Başsavcı'nın kendisine oynadığı oyunun farkında değildi.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler