Karadayı'ya yeni oyuncu

30.12.2014
Karadayı'ya yeni oyuncu
Sevilen oyuncu Sacide Taşaner, Karadayı'da.

Başrollerini Kenan İmirzalıoğlu, Bergüzar Korel ve Çetin Tekindor'un paylaştığı Karadayı'da bu hafta Belgin (Funda Eryiğit) intikam almak için yıllardır aradığı yetimhane dosyasına Mahir sayesinde ulaşacak.

Hayattaki amacı, uzun yıllardır Vehbi'nin kasasında gizlediği dosyasına ulaşmak olan Belgin'in yeni bölümde ortaya çıkacak farklı yüzü izleyenleri çok şaşırtacak. Karanlık dünyanın acımasız yüzlerinden biri olan Belgin'in dosya sayesinde ulaşacağı yetimhane müdür yardımcısı Nedime'yle yüzleşmesi acılarla dolu geçmişini ortaya çıkaracak.

Sacide Taşaner Karadayı'da 

Sevilen oyuncu Sacide Taşaner, Karadayı'nın yeni bölümüne konuk oluyor. Kurt Seyit ve Şura dizisinde canlandırdığı Binnaz karakteriyle izleyenlerin gönlünü fetheden Taşaner, dizide Belgin'in büyüdüğü yetimhaneden emekli olan müdür yardımcısı Nedime karakterini canlandıracak

Eski günlerdeki gibi 

Nedime'ye Belgin'den önce ulaşmak için Feride ile araştırma yapan Mahir, tanınmamak için eski kimliğini kullanacak.  İlk sezonda Hakime Feride ile avukat Salih İpek olarak tanışan Mahir bu kimliği kullanarak eski günleri de  Feride'yle yad edecek.

Ay Yapım imzalı, senaristliğini Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat'ın yönetmenliğini ise Uluç Bayraktar ve Cem Karcı'nın üstlendiği reyting rekortmeni Karadayı hafızalara kazınacak yeni bölümüyle 29 Aralık Pazartesi günü saat 20:00'da ATV'de ekrana gelecek.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler