Karakomik Filmler'den çifte fragman!

7.09.2019
Karakomik Filmler'den çifte fragman!
Merakla beklenen Karakomik Filmler 2 Arada ve Kaçamak'tan fragman geldi.

Yönetmenliğini ve senaristliğini Cem Yılmaz'ın üstlendiği NuLook ve CMYLMZ Fikirsanat ortak yapımı 'İki Film Birden' projesi Karakomik Filmler'den beklenen fragman nihayet yayınlandı.

Cem Yılmaz'ın uzun süredir beklenen, 'İki Film Birden' projesinin ilki olan Karakomik Filmler 2 Arada nihayet gösterime girmeye hazırlanıyor. Arabalı vapurda çalışan Metin'in hikâyesinin anlatıldığı Karakomik Filmler 2 Arada'nın başrollerinde Cem Yılmaz, Ozan Güven, Cem Davran, Cemre Ebuzziya, Uraz Kaygılaroğlu gibi isimler yer alıyor.

Eşlerine yalan söyleyip felekten bir hafta sonu geçirmek için lüks bir işletmede bir araya gelen bir grup erkeğin, bulundukları mekanın yakınlarına dünya dışı varlıkların iniş yapmasıyla gelişen olayların anlatıldığı Kaçamak filminde ise Cem Yılmaz, Özkan Uğur, Zafer Algöz, Necip Memili, Nilperi Şahinkaya ve Can Yılmaz başrolü paylaşıyorlar.

Karakomik Filmler 2 Arada'nın 18 Ekim 2019'da vizyondan olması beklenirken; Kaçamak filminin ise 17 Ocak 2020'de vizyonda olması planlanıyor.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler