Kardan Adam filminden ilk fragman nihayet yayınlandı

21.07.2017
Kardan Adam filminden ilk fragman nihayet yayınlandı
Michael Fassbender dedektif olup gizemli bir hikayeyi çözüyor.

Macbeth ve X-Men filmleriyle kariyerini pekiştiren Michael Fassbender ve Görevimiz Tehlike 5 filminin güzel yıldızı Rebecca Ferguson'ın başrollerini paylaştığı Kardan Adam/The Snowman filminden beklenen fragman geld.

Dünya çapındaki çok satan polisiye romandan uyarlanan filmin yönetmenliğini Tomas Alfredson yaptı. 

Seçkin bir cinayet timinin baş dedektifi (Fassbender) , kışın ilk karında ortadan kaybolan bir kurbanı soruştururken yakalanması zor bir seri katilin yeniden eyleme geçmiş olabileceğinden korkmaktadır. Polisin, düşüncesi bile hoş olmayan bu kötülüğü bir sonraki kar yağışından önce alt edebilmesi için keskin zekalı adamının (Ferguson) yardımıyla on yıllık kapanmayan vakalar ve bu korkunç yeni vaka arasında bir bağ kurması gerekecektir.

Kardan Adamın yapımcıları Working Title’dan Tim Bevan ve Eric Fellner (Her Şeyin Teorisi, Sefiller) ile Robyn Slovo (Köstebek) ve Piodor Gustafsson (Ejderha Dövmeli Kız) .  

Another Park Film işbirliğiyle bir Working Title Films yapımı olan gerilimin idari yapımcıları Nesbø, Niclas Salomonsson, Martin Scorsese, Alfredson, Liza Chasin ve Amelia Granger.  

Kadrosunda Val Kilmer, Chloë Sevigny, J.K. Simmons, Jamie Clayton, Charlotte Gainsbourg, Toby Jones ve James D'Arcy gibi ağır topları bulunduran yapımın tamamı stüdyo dışında, Norveç’te Oslo ve Bergen şehirlerinde ve Rjukan bölgesinde çekildi. 

Film ülkemizde 3 Kasım 2017'de vizyona girecek.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler