Kayıp Balık Dori'den dublajlı yeni fragman ve afişler!

9.3.2016
Kayıp Balık Dori'den dublajlı yeni fragman ve afişler!
Kayıp Balık Dori'den dublajlı yeni fragman ve afişler! Animasyon filmden eğlenceli içerikler yayınlandı.

Dori'nin kendini bulma yolculuğunu anlatan Kayıp Balık Dori meraklılarına heyecan verici paylaşımlar sunmaya devam ediyor. 

Filmin ilk hikayesini anlatan Kayıp Balık Nemo 2003 yılında vizyona girdiğinde büyük yankı uyandırmış, 70 milyon dolar hasılatıyla o zamana dek ulaşılan en iyi animasyon açılış rekorunu kırmıştı.  

Yeni filmde Nemo, Marlin ve Balıkçı Teknesi Çalışanları gibi kimi eski yüzler boy gösterecek, fakat deniz aslanı, ahtapot gibi yeni yüzlerle de tanışacağız. Senaryo ve yönetmenliğini animasyon arenasının en maharetli isimleri arasında gösterilen Andrew Stanton'ın üstlendiği yapımı seslendirenler arasında Ellen DeGeneres, Albert Brooks, Willem Dafoe, Dominic West, Ty Burrell ve Idris Elba gibi ünlü isimler yer alıyor. Sevimli kahramanımız Nemo'yu ise bu sefer Hayden Rolence seslendirecek. Diane Keaton ve Eugene Levy de Dori'nin ebeveynlerinin sesi olacak.

Mavi Tang balığı Dori’yi geçmişiyle ilgili bazı yanıtlar ararken arkadaşı Nemo ve Marlin’le maceralı bir yolculuğa çıkacak. Dori bu yolculukta bazı soruların cevaplarını arayacak. Ailesi kimdir? Balina dilini nereden öğrenmiştir?

Filmin ülkemizde 2 Eylül 2016 tarihinde vizyona girmesi planlanıyor.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler