Kaza geçiren ünlü oyuncu korkuttu!

20.11.2017
Kaza geçiren ünlü oyuncu korkuttu!
Şanssızlıklar ünlü oyuncu Asuman Dabak'ın peşini bırakmıyor.

Şanssızlıkların peşini bırakmadığı Asuman Dabak yine kaza geçirdi. Arkadaşının kullandığı araç hareket halindeyken indiği sırada ayağı tekerleğin altında kalan Dabak, kazayı ucuz atlattı ancak sevenlerini de korkuttu.

Milliyet Gazetesi'nden Ali Eyüboğlu'nun, 'Asuman Dabak’ın Başına Gelen Kaza' başlıklı yazısına göre olay şöyle gelişti:

'Geçen hafta ayak bileğindeki parçalı kırık nedeniyle ameliyat olan ayağı alçıya alınan Asuman Dabak’ın başına gelen kaza ilginç. Otoparkta yaşanan görünmez kaza şöyle oldu.

Asuman Dabak’ın da içinde olduğu otomobili kullanan arkadaşı otoparkta gördüğü ilk yere girdi. Otomobil durunca Dabak, 'Ben ineyim, sen daha rahat park et' dedi ve kapıyı açıp, ayağını yere koydu.

Oysa otomobili kullanan oyuncunun arkadaşı o sırada daha iyi bir park yeri için arayış içindeydi. Otomobildeki müziğin sesinden Dabak’ın dediğini duymayan, başka yere baktığı için Dabak’ın kapıyı açıp indiğini görmeyen arkadaşı, gaza basınca olanlar oldu.

Arkadaşı gaza basınca Dabak’ın ayağı tekerin altında kaldı. Hastaneye kaldırılınca ayak bileğinde parçalı kırık tespit edilen oyuncuya doktorlar ameliyatla platin taktı, ayağını alçıya aldı. Acil şifalar sevgili Asuman Dabak.'

'Beni yıkamayan zorluklar... Beni daha çok güçlendirir'

Asuman Dabak geçirdiği kaza sonrası sosyal medya hesabından hastaneden fotoğrafını paylaşarak, 'Beni yıkamayan zorluklar... beni daha da güçlendirir. Ameliyatımız çok başarılı geçti. Bir an bile yalnız bırakmayan yanımda olan gidip gelen arayıp soran mesaj yazan sevenlerime çok teşekkür ederim. Ne güzel şımartıyorsunuz beni.' notunu düştü.

Hatırlanacağı üzere Asuman Dabak geçtiğimiz mayıs ayında da kaza geçirmiş ve bir süre boyunluk kullanmak zorunda kalmıştı.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler