Kemal-Nihan aşkına hançer saplanıyor

17.4.2017
Kemal-Nihan aşkına hançer saplanıyor
Kara Sevda 65. bölüm fragmanı yayınlandı.

Kara Sevda yeni bölümde Ozan'ın katilinin Tarık çıkması Kemal-Nihan aşkına hançer sapladı.

Star TV’nin ve ekranların çarşamba günleri büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Kara Sevda’nın 65. bölüm fragmanı yayınlandı. Kara Sevda yeni bölümde Tarık’ın Ozan’ın katili çıkması Kemal – Nihan aşkını daha da zora sokuyor. İkili büyük bir acı ifadeyle birbirlerine bakarken Tarık pişmanlık duygusuyla Nihan’a Kemal’i bırakmamasını söylüyor. Bakalım Nihan nasıl bir karar alacak?

Kara Sevda 65. bölümü ile 19 Nisan Çarşamba akşamı Star TV ekranlarında…

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Ozan cinayeti üzerindeki bütün sis kalkıyor.

Emir ve Asu'nun kurduğu acımasız plan Tufan'ın canı pahasına başarıya ulaşmıştır. Artık sıradaki hedefleri, Ozan'ın ölümüdür. Kemal, Nihan ve Mercan, Ozan'ın ölümünün altındaki buzdağıyla ilgili buluşur. Kemal ve Mercan gerçeği ortaya çıkarmak için daha uzun ve sabırlı bir süreçten geçerek araştırmaya devam etmelerini savunurken, Nihan'ın buna sabrı yoktur. Asu'yla Ozan'ın cinayeti üzerinden bir yüzleşme planlar. Bu plana göre Asu'nun tek kurtuluşu gerçeği itiraf etmektir.

Diğer tarafta Emir, Tarık'ı ‘er meydanına' çıkaracak planı için düğmeye basar. Kemal de Tarık'la ilgili içinde filiz veren kuşkularıyla savaşmaya başlar. Ancak Kemal'in artık ne kardeş kaybetmeye, ne de Nihan'dan bir dakika uzak kalmaya tahammülü vardır. Kemal'in içine kapandığı anlarda, Nihan aşkıyla Kemal'e soluk olmayı sürdürecektir.

Mercan, Asu'yla ilgili geçmişe dönük yaptığı araştırmada Asu ve Tarık arasındaki bağı bulur. Bu önemli delil bütün dengeleri değiştirecektir. Mercan’ın ateş hattına girmesi Tarık için geri sayımı başlatır. Bu sarmaldan kurtulmasını sağlayacak çıkış bileti için Tarık son hamlesini yapar.

Bebeğinin cinsiyetini öğrenen Zeynep, bu haberi Emir'le paylaşmak için bir araya gelir. Bu buluşmaya beklenmeyen bir konuğun dahil olması, Zeynep'in bütün dengelerini değiştiren bir iç savaş başlatır. Bu savaşın sonu Hakan'la evlenmemesi karşılığında Emir'e kendisiyle evlenme şartı ortaya koymasına gidecektir.

Ozan cinayetinin üstündeki bütün sis tamamen kalktığında, Nihan'la Kemal hayatlarının en büyük şokuyla karşı karşıya kalacaktır.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler