Kenan İmirzalıoğlu hayranları bu habere üzülecek

21.3.2016
Kenan İmirzalıoğlu  hayranları bu habere üzülecek
Yakışıklı aktör bu yaz çekeceği “El Turco” filmini iptal etti.

Uçankuş Tv’nin iki kadın arasında programında Kenan İmirzalıoğlu’nun bu yaz çekmek istediği “El Turco” filminin iptal edildiği açıklandı.

Üç sezon süren Karadayı'nın ardından dizi süreleri kısalmadıkça ekrana dönmeyeceğini açıklayan Kenan İmirzalıoğlu'nun bu yaz 'El Turco' isimli filmde oynayacağı açıklanmıştı. Daha önce Yandım Ali'deki performansı büyük beğeni toplayan yakışıklı oyuncunun, filmde El Turco lakaplı bir Osmanlı akıncısını canlandıracağı belirtilmişti. Senaryosunu Ertan Kurtalan'ın yazdığı projenin yaz aylarında İtalya'da çekileceği de ifade edilmişti.

4  Farklı yapımcı çekmek istiyor 

II. Viyana Kuşatması sırasında İtalya'nın Moena köyüne giden ve köyü özgürleştiren bir Osmanlı akıncısının hikayesini anlatan filmin çekimlerinin çıkmaza girdiği öğrenildi. Uçankuş TV'nin 'İki Kadın Arasında' programının haberine göre bu durumun nedeni ise aynı eserin birden fazla versiyonunun 4 farklı yapımcı tarafından filme çekilmek istenmesi. 

Filmi çekmek isteyen isimler arasında usta oyuncu Altan Gördüm de var. Yaşanan karmaşa nedeniyle Kenan İmirzalıoğlu'nun projesi askıya alındı. Kenan İmirzalıoğlu, 14 Mayıs'ta Cunda adasında Sinem Kobal'la kıyılacak nikahının ardından İtalya'ya gitme planlarını da böylece iptal ett.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler