Kenan Sofuoğlu'nun hayatı film oluyor!

22.3.2016
Kenan Sofuoğlu'nun hayatı film oluyor!
Başrolde Kıvanç Tatlıtuğ olacak.

4 kez dünya şampiyonu olan ve Türk bayrağını dünyanın dört bir yanında dalgalandırarak gururumuz olan milli sporcu Kenan Sofuoğlu'nun acı ve başarılarla dolu hayatı, Kıvanç Tatlıtuğ'u çok etkiledi. Kendisi de motosiklet sevdalısı olan ünlü oyuncu, bu hedefini eşi Başak Dizer ve yakın çevresiyle paylaştı.

İkili bir araya gelecek

Takvim gazetesinde yer alan habere göre;Kenan Sofuoğlu'nun hayatını derinlemesine araştıran Kıvanç Tatlıtuğ, filmin başrolünde de rol alıp Sofuoğlu'nu canlandırmak istiyor. Yakışıklı oyuncu, tüm detayları hazırlamadan önce Kenan Sofuoğlu ile bir araya gelecek.

Kostüm ve mekanlar eşine emanet

Kıvanç Tatlıtuğ'un filminin kostüm ve mekan gibi kısımları eşi Başak Dizer'e emanet olacak. Tatlıtuğ, Sofuoğlu ile anlaşırsa her zamanki gibi ağabeyleri ve babasından ticari konuda fikir alacak.

İşte Kenan Sofuoğlu'nun acı dolu yaşamı

Yıl 2007 23 yaşındaydı. Supersport Dünya Şampiyonluğu'nu bitime 3 yarış kala garantileyerek dünya şampiyonu oldu.Yıl 2008 24 yaşındaydı. Bu kez de motosiklet kazasında kaybettiği kendisinden 2 yaş büyük ağabeyinin tabutunu taşıdı. Yıl 2009 25 yaşındaydı. Dünya şampiyonuydu, sponsoru yoktu, maddi desteği yoktu. O sırada İddaa'dan isim hakkı geliri olarak 700 bin TL kazandı. 'Bahis ve şans oyunlarından gelen tek bir kuruşu boğazımdan geçirmem' diyerek reddetti. Yıl 2010 26 yaşındaydı. Süpersport Dünya Şampiyonluğu'nu 2. kez kaldırdı, bitiminde Türk bayrağı ile attığı tur ve giydiği Osmanlı kavuğu ile çok konuşuldu.Yıl 2011 27 yaşındaydı. Bu yılın kaderinde de babasını kanserden kaybetmek ve elleriyle toprağa vermek yazılıydı. 6 kişilik ailenin tek erkeği kalmıştı.Yıl 2012 28 yaşındaydı. Süpersport Dünya Şampiyonluğu'nu 3. kez kazanan ilk sporcu oldu, bayrağı yeniden dalgalandırdı, İstiklal marşını yeniden okutturdu.Yıl 2014 30 yaşındaydı. Hayatını Julia Looman ile birleştirdi.Yıl 2015 31 yaşındaydı. 14 Mart 2015'de oğlu Hamza dünyaya geldi. Doğumundan kısa bir süre sonra Hamza bebek beyin kanaması geçirdi. 4 ay yoğun bakımda kaldı.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler