'Kickboxer: Misilleme'den yeni fragman!

16.3.2018
'Kickboxer: Misilleme'den yeni fragman!
Bol yıldızlı 'Kickboxer: Misilleme'den Türkçe altyazılı fragman yayınlandı.

Yönetmen koltuğunda Dimitri Logothetis'in oturduğu dövüş filminden altyazılı fragman yayınlandı.

Kick boksun ustaları Kickboxer: Misilleme'de bir araya geliyor. Kurt Sloane rolünde bir kez daha Alain Moussi'nin boy gösterdiği serinin devam halkasında Sloane'ı hapis tutan gangsteri Christopher Lambert, 180 kiloluk ölüm makinesi Mongkut'u Hafþór Júlíus Björnsson, usta Durand'ı, dövüş filmlerinin efsanevi ismi Jean-Claude Van Damme ve Briggs'i, boks dünyasının en asi ismi olan Mike Tyson canlandırıyor.

MMA (Karma dövüş sanatları) şampiyonu Kurt Sloane, öldürülen erkek kardeşinin intikamını almasından bir yıl sonra, kendini bir kez daha Tayland'da bulur. Güçlü bir gangster tarafından kaçırılan ve hapsedilen Sloane'un özgür kalmak için tek bir şansı vardır; o da 180 kiloluk, güçlendirici ilaçlar etkisindeki bir dövüşçüye karşı, illegal bir şekilde gerçekleşecek olan ölümcül maçı kazanmaktır. Hayatta kalmak için hiç girmediği kadar sıkı bir çalışmaya girmek zorunda olan Sloane, efsanevi usta Durand ve kendisi gibi hapis tutulan Briggs'in yardımıyla özgürlüğe giden tek yoldan sağ çıkabilmek için mücadeleye başlayacaktır...

Sara Malakul Lane, Jessica Jann, Steven Swadling ve Sam Medina'nın da kadrosunda yer aldığı 'Kickboxer: Misilleme' 30 Mart'ta sinemalarda olacak.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler