Kiralık Aşk dizisinden ayrılan oyuncu sitem etti

7.5.2016
Kiralık Aşk dizisinden ayrılan oyuncu sitem etti
Elifcan Ongurlar, Kiralık Aşk dizisinden ayrıldı.

Başrollerini  Elçin Sangu ve  Barış Arduç'un paylaştığı  Star  Tv ekranlarının sevilen dizisi Kiralık Aşk kadrosundan sürpriz bir ayrılık yaşandı. Güzel oyuncu  Elifcan Ongurlar,  Barış Arduç ve  Elçin Sangu'nun başrollerini paylaştığı  Star  Tv ekranlarının sevilen dizisi Kiralık Aşk'tan ayrıldı.

'İşte bu benim sahnem'

Fikret Gallo karakteriyle diziye sürpriz bir giriş yapan Ongurlar,  Instagram hesabından takipçileriyle son sahnesine ait bir fotoğrafı paylaşarak duygusal bir açıklama yaptı. Kiralık Aşk ailesine ve hayranlarına teşekkür eden Ongurlar açıklamasında, 'İşte bu benim son sahnem! Fikret Gallo karakteriyle 'Kiralık Aşk' dizisine girdiğim ilk günü anımsıyorum. Yüksek enerjiye sahip bir ekip, önceden de tanıdığım çok sevdiğim oyuncu arkadaşlarım ve ilk sahnem! Unutamadığım birçok anımı yanıma alarak bu güzel projeden ayrılıyorum. Benim gibi mesleğini aşkla yapan oyuncular görevimizi tamamlayınca hem mutlu oluruz hem de buruk bir duygu kaplar içimizi… Öyle ya da böyle geçen 11 bölüm… Bana inanan @ortaksyapim 'a ilk günden beri beni destekleyen oyuncu arkadaşlarıma, senaryo yazarımız  Meriç Acemi'ye, yönetmenlerimiz @barisyos @nolsee @zelihaorman 'a ve beni her zaman gülen yüzleriyle karşılayan, işini çok iyi yapan teknik ekibe çok ama çok teşekkür ederim… İyiki varsınız.

'Hoşça kal KA Ailesi! '

Tabii ki en büyük takdirim ve en büyük teşekkürüm izleyicilerimize: Bugüne değin KA Fanlarına karşı büyük bir sabır gösterdim… Ama 'Bir mum, diğerini tutuşturmakla ışığından bir şey yitirmez…' Şu andan itibaren sizler için tek dileğim sanat ve yaşam gerçeğini birbirinden ayırmanızdır. Sanatın var olduğu başka yaşamlarda görüşmek üzere. Hepinizi çok seviyorum ve saygı duyuyorum. Hoşça kal KA Ailesi! ' ifadelerine yer verdi.
En Son Haberler


Haberler