Kirpi Sonic gişede rekor kırdı!

17.02.2020
Kirpi Sonic gişede rekor kırdı!
Karakter tasarımıyla çok eleştirilen Kirpi Sonic, gişede büyük ilgi gördü.

Hızıyla nam salmış Kirpi Sonic 14 Şubat günü vizyona girdi. En iyi açılış yapan video oyunu uyarlaması ünvanı kazanan film, Amerika gişesinde ilk üç gün içerisinde 58 milyon dolar kazandı. 

 

Olaylı bir yapım süreci geçiren film, Paramount’un en iyi açılış yapan ikinci filmi oldu. Birinci sırada ise Görevimiz Tehlike: Yansımalar  bulunuyor. İlk yayınlanan fragmanda bulunan karakteri beğenmeyen izleyici filmi çok eleştirmişti. Eleştirilen karakterin yeniden tasarlanması için arttırılan bütçe sonucu gişe haberleri iyi geldi. Yapımcıların tereddüt ederek vizyona sunduğu film beğenileri topladı. 

SEGA adlı oyun şirketinin 1991 yapım oyunundan uyarlanan filmin kadrosunda Jim Carrey, Ben Schwartz ve James Marsden yer alıyor.

Filmin konusu 

Hükümet, insan biçiminde bir kirpi olan Sonic’i yakalamak için peşine düşer. Devlet görevlileri her yerde Sonic’i aramaya başlar. Sonic ise bu sırada şeytani Dr Eggman’ın ele geçirdiği yüzükleri geri almaya çalışmaktadır. Küçük bir kasaba olan Green Hills’in şerifi Tom Wachowski, Sonic’in peşine düşen hükümet yetkililerinden kaçmayı başarıp, doktordan yüzükleri geri alabilmesi için yardım etmeye karar verir. Ancak bu sandığı kadar kolay olmayacaktır.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler