‘Kış Güneşi’ polis haftasını unutmadı

5.04.2016
‘Kış Güneşi’ polis haftasını unutmadı
‘Polis Haftası’ çok özel bir sahne ile kutlandı.

Başrollerini Şükrü Özyıldız ve Aslı Enver’in paylaştıkları sevilen dizi ‘Kış Güneşi’, her yıl 10 Nisan’da kutlanan ‘Polis Haftası’nı unutmadı. ‘Kış Güneşi’nin 5 Nisan Salı akşamı ekrana gelecek 7. Bölümünde ‘Polis Haftası’ çok özel bir sahne ile kutlandı.

Yapımcılığını, dünyanın en büyük medya prodüksiyon şirketi Endemol Shine Türkiye’nin üstlendiği, başrollerini Şükrü Özyıldız ve Aslı Enver’in paylaştığı, yönetmenliğini Deniz Koloş - Serhan Şahin’in üstlendiği ‘Kış Güneşi’nin, 5 Nisan Salı akşamı yayınlacak 7’inci bölümünde, Polis Teşkilatı’nın 171’inci yılının kutlandığı ‘Polis Haftası’ unutulmadı.

Allah vatanımızı korusun

Polis Haftası’na özel yazılan sahnede, Arif Komiser (Burak Çimen) , şubeye geldiğinde bir polis memuru arkadaşı ona, ‘Tam zamanında geldiniz amirim’ diyor. Arif Komiser, ona şaşkın bakarken, bir başka polis arkadaşı üzerinde ‘Polis Haftası Kutlu Olsun’ yazılı bir pasta ve alkışlar eşliğinde içeri girip, sürpriz yapıyor. Arif Komiser de, ‘Allah vatanımızı ve canımızı korusun arkadaşlar’ sözleriyle pastayı keserek tüm polislerimize selam gönderiyor.

‘Kış Güneşi’ heyecan dolu yeni bölümleriyle her Salı, Show TV’de. 


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler