Kıvanç Tatlıtuğ ile Tuba Büyüküstün'ün rolleri belli oldu

18.7.2016
Kıvanç Tatlıtuğ ile Tuba Büyüküstün'ün rolleri belli oldu
'Siyah Beyaz' dizisinin hazırlıkları tam gaz devam ediyor.

Geçen yıllarda sadece Arap ülkelerinde yayınlanan bir parfüm reklamında beraber kamera karşısına geçen Kıvanç Tatlıtuğ ile Tuba Büyüküstün’ün, başrolü paylaşacağı 'Siyah Beyaz' dizisinin hazırlıkları tam gaz devam ediyor.

Son olarak 'Kara Para Aşk' ve 'Karadayı' dizilerini kaleme alan Sema Ergenekon ile Eylem Canpolat’ın yazdığı 'Siyah Beyaz' dizisini Ali Bilgin yönetecek. 

UçankuŞ'un haberine göre;dizinin ilk yazılan senaryosu beğenilmemiş, revizyona gidilmişti. Hikayesi merak konusu olan dizide;Kıvanç Tatlıtuğ, kötü adamın adamı olarak karşımızda olacak. Kendisine küçük yaşlardan beri sahip çıkan kötü adam için çalışan ancak mertliği ve dürüstlüğüyle dikkati çeken bir role hayat verecek olan Tatlıtuğ, tesadüfler sonucu kafe işleten Tuba Büyüküstün ile karşılaşacak.

Tuba Büyüküstün ise oldukça naif bir kadın rolüyle seyircinin karşısına çıkacak ve dizide siyah ile beyazın buluşmasıyla yaşanan tutkulu bir aşk anlatılacak.

Star TV’de ekrana gelecek dizinin çekimleri Ağustos sonunda başlayacak. Projenin yayın tarihinin Kasım ayını bulacağı konuşuluyor.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler