Kıvanç Tatlıtuğ’un ’8′ sırrı!

30.10.2015
Kıvanç Tatlıtuğ’un ’8′ sırrı!
Tatlıtuğ’un doğum günü pastası uğurlu rakamı “8” olduğundan dolayı pasta da bu şekilde tasarlandı.

Kıvanç Tatlıtuğ’un doğum gününde ünlüler buluştu

Kıvanç Tatlıtuğ, önceki gece 32’nci yaşını kutladı. Sevgilisi Başak Dizer’in organize ettiği partide oyuncuyu, ünlü dostları da yalnız bırakmadı.Hürriyet’ten Behlül Aydın’ın haberine göre Kıvanç Tatlıtuğ, yeni yaşını Asmalımescit’teki Soho Cecconi’s adlı mekânda kutladı.

Sevgilisi Başak Dizer’in organize ettiği doğum günü partisi için mekân tamamen kapatıldı. Partiye aralarında Zeynep Beşerler-Emir İçgören, Yasemin-İzzet Özilhan, Sedef Avcı-Kuvanç Kasavalı, Barış Falay, Rıza Kocaoğlu, Mehmet Erdem, Berk Erçer ve Tanem Sivar’ın bulunduğu ünlü isimler katıldı.

Gecenin en ilginç ayrıntısı ise doğum günü pastasının ‘8’ şeklinde olmasıydı. “Ezel” dizisinde “8” karakteriyle izleyici karşısına çıkan Tatlıtuğ’un aynı zamanda uğurlu rakamı “8” olduğundan dolayı pasta da bu şekilde tasarlandı.

Saatler 00:00 olduğunda pastasını üfleyen ünlü oyuncuyu ilk tebrik eden Başak Dizer oldu.Parti sonu mekandan sevgilisi Başak Dizer ve arkadaşlarıyla VIP minibüsüyle binerek ayrılan Tatlıtuğ, geceye Osmanbey’deki Aztek adlı mekanda devam etti.

Mekan girişinde soruları yanıtlayan Tatlıtuğ, “doğum gününüz nasıl geçti” sorusuna ”Eyvallah çok iyi geçti. Çok keyifliyli. Bütün dostlarım yanımdaydı, hepsine kucak dolu sevgiler“ diye yanıtladı.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler