Korku devam ediyor!

2.01.2020
Korku devam ediyor!
Gerilim korku temalı Sessiz Bir Yer 2 filminden ilk uzun fragman paylaşıldı.

2018 yılında gösterime giren ve eleştirmenlerden ve sinemaseverlerden olumlu tepkiler alan Sessiz Bir Yer / A Quiet Place filminin devam halkası olan Sessiz Bir Yer 2’den beklenen fragman geldi. Hatırlanacağı üzere ilk film Sessiz Bir Yer, 17 milyon dolarlık bütçesine rağmen, dünya çapında 334 milyon dolarlık gişe hasılatı elde etmişti.

Yönetmen koltuğunda ilk filmde olduğu gibi yine John Krasinski'nin oturduğu A Quiet Place Part II’da Abbott ailesinin geriye kalan üyelerinin hayatta kalma mücadelesi devam ediyor.

Emily Blunt, Millicent Simmonds ve Noah Jupe ilk filmde olduğu gibi ikinci filmde de başrolde yer alırken, ikinci filmin oyuncu kadrosuna başarılı oyuncular Cillian Murphy ve Djimon Hounsou dahil oldu.

Yaşadıkları yerde sese duyarlı yaratıklara karşı verdikleri mücadeleden sağ çıkmayı başaran anne Evelyn ve çocukları Marcus ile Regan'ın, tek tehlikenin sesle avlanan yaratıkların olmadığı dış dünyada hayatta kalma çabalarını anlatıyor. Evde yaşanan ölümcül olayların ardından Abbott Ailesi, sessizlik içinde sürdürdükleri yaşam savaşlarına devam ederken dış dünyanın dehşetiyle de yüzleşmek zorunda kalırlar.

Bilinmeze doğru tehlikeli bir şekilde gitmeye zorlanırken, kumdan yolun ardında pusuda yatan ve ses yoluyla avlanan yaratıkların tek tehlike olmadığının da kısa sürede farkına varırlar.

Sessiz Bir Yer 2 tüm dünyayla aynı anda 20 Mart 2020 tarihinde vizyona girecek.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler