Korkutarak büyüdü!

19.07.2019
Korkutarak büyüdü!
Korku filmi Siccin'in 5 filminde rol alan Merve Ateş adeta sette büyüdü.

Korku filmlerinin usta ismi Alper Mestçi'nin yönetmenliğini ve senaristliğini üstlendiği son filmi Siccin 6, rekor sayıda korku sahnesiyle 9 Ağustos'ta seyircisiyle buluşacak.

Serinin son filmi vizyon için gün sayarken, filmin oyuncularından 14 yaşındaki Merve Ateş ise beşinci korku filminde oynamanın mutluluğunu yaşadığını belirtti. 2005 doğumlu olan oyuncu kariyerinde 'Siccin', 'Üç Harfliler 3: Karabüyü', 'Siccin 4', 'Siccin 5' ve son olarak 'Siccin 6' ile birlikte beşinci korku filmine imza attı. Adeta korku filmleri setinde büyüyen Ateş, serinin ilk filmi Siccin'in kendisini en çok etkileyen film olduğunu belirtirken 'Her filmde kendime bir şeyler katarak ilerlemek benim için çok önemli. Bu sebeple Siccin 6 performansımı en çok beğendiğim film oldu.' dedi.

Siccin 6'da akli dengesi bozuk olan Efsun karakterine hayat veren Merve Ateş canlandırdığı karakter için ise 'Farklı ve gerçekten zor bir karakter, elimden geldiğince fazla araştırma yapmaya çalıştım. Senaryoyu ilk okuduğumda gerçekten çok heyecanlandım, en kısa zamanda sahneleri çekmek ve oynamak istedim.' dedi.

Avrupa ülkelerinde, Azerbaycan'da ve Malezya'da da vizyona girecek olan ve yazın tüm zamanların en çok izlenen Türk filmi rekorunu elinde bulunduran Siccin serisinin son filmi Siccin 6'nın yapımcılığını Muhteşem Tözüm üstlenirken, dağıtımını ise TME Films gerçekleştirecek.

Merve Ateş kimdir?

9 Şubat 2005 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelen oyuncu ilk kez 2011 yılında Canım Babam dizisi ile oyunculuk yapmaya başlamıştır. Başarılı oyunuyla birçok yapımda yer alan Ateş Masun ve Beş Kardeş gibi önemli dizilerde de boy göstermiştir. Siccin seri filmlerinin beş tanesinde rol almış ve kendi tabiriyle 'Korkunç bir kariyerim var.' demiştir.

Filmografi

2019 Siccin 6
2018 Siccin 5
2017 Siccin 4
2016 Üç Harfliler 3: Karabüyü
2016 Sadakat
2014 Siccin: Büyü Haramdır
2013 Bu İşte Bir Yalnızlık Var

Televizyon

2018 O'nun Hikayesi
2017 Masum
2015 Beş Kardeş
2012 Hayatımın Rolü
2011 Canım Babam


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler