Kristal Elma Festivali başlıyor

14.10.2015
Kristal Elma Festivali başlıyor
Kristal Elma Festivali, 14 Ekim günü başlıyor.

Reklamcılar Derneği tarafından Lift Content Factory işbirliğiyle, 14-15-16 Ekim tarihlerinde Uniq İstanbul'da düzenlenecek olan Kristal Elma Festivali'nin açılışı öncesinde Reklamcılar Derneği Başkanı Kayhan Şardan, 'Kayıplarımızdan, şehitlerimizden ötürü büyük üzüntü içindeyiz. Gerçek yurtseverliğin yılmadan, korkmadan üretmek, ülkemizin refahı için çalışmak olduğunun bilincindeyiz. Büyük emeklerle hazırlandığımız ve artık dünyanın alanında sayılı organizasyonlarından biri haline gelen festivalimizi bu duygularla başlatacağız' dedi.

27 yıllık bir iletişim geleneği olan Kristal Elma, son üç yıldır dünya ölçeğinde bir festival haline geldi. Yarın başlayacak olan 2015 Kristal Elma Festivali de, dünyaca ünlü konuşmacıların katıldığı oturumlar, workshoplar ve farklı etkinliklerle endüstriye yön veren, geniş kapsamlı bir organizasyon olarak dikkat çekiyor.

1989 yılında Reklamcılar Derneği tarafından Kristal Elma Yarışması adıyla ilki düzenlenen, aradan geçen zamanda Türkiye'de medya, reklam ve kreatif endüstrinin temsil edildiği en önemli organizasyon haline gelen, son üç yıldır ise yüzlerce ünlü konuşmacı;seminer, workshop ve networking etkinlikleri, sergiler ve eğitimler ile gerçek bir festivale dönüşen Kristal Elma Festivali ile ilgili olarak Reklamcılar Derneği Başkanı Kayhan Şardan, 'Kayıplarımızdan, şehitlerimizden ötürü büyük üzüntü içindeyiz. Gerçek yurtseverliğin yılmadan korkmadan üretmek, ülkemizin refahı için çalışmak olduğunun bilincindeyiz. Büyük emeklerle hazırlandığımız ve artık dünyanın alanında sayılı organizasyonlarından biri haline gelen festivalimizi bu duygularla başlatacağız' açıklamasını yaptı.

Bu yılki Kristal Elma Yarışması'nda adaylar 138 kategoride yarışacak. Film-TV-Sinema, Basın, Açıkhava, Radyo, Kampanyalar, Entegre Kampanyalar, Dijital, Doğrudan Pazarlama, Medya, Bölge Yarışması kategorilerinde Kristal Elma almaya hak kazanan kampanyalar 15 ve 16 Ekim'de düzenlenecek ödül törenilerinde açıklanacak.
En Son Haberler


>> >> Kristal Elma Festivali başlıyor

Haberler