Küçük Ağa’da kriz iddiasına jet yanıt!

29.1.2015
Küçük Ağa’da kriz iddiasına jet yanıt!
Emir Berke Zincidi olayına açıklama geldi.

“İlk ve son kez konuşuyorum”

Kanal D ekranlarında yayınlanan Küçük Ağa dizisinin setinde yaşandığı iddia edilen Zeki Alasya-Emir Berke Zincidi olayına açıklama geldi…

Söylemezsem Olmaz programının sunucusu Oya Aydoğan, bir dizide  Mehmet Ağa’yı canlandıran Zeki Alasya’nın seti terk ettiğini iddia etti. Aydoğan, usta oyuncunun seti terk etme sebebinin ise küçük yıldız Emir Berke Zincidi olduğunu açıkladı. Oya Aydoğan şöyle konuştu;” Zeki Alasya, Emir Berke Zincidi yüzünden setini terk etmiş. Emir çekimler esnasında başkaldırı yapmış ve “Dizi benim yüzümden reyting alıyor” demiş. Bunu duyan Zeki Alasya da seti terk etmiş.”

“İlk ve son kez konuşuyorum'  

Bu haberlere çok kızan Emir Berke Zincidi sosyal medya adresinden isyan etti: “İlk ve son kez konuşuyorum.. Zeki Abi’yle aramızda böyle bir durum yaşanmadı ama bu böyle kalmayacak ve o kişilere dava açılacak. Susunca olur zannettik ama olmuyor. Bıktık artık sizin gibi insanlardan takdir etmek sizin neyinize, hep yerden yere vurmak yakışır sizin gibilere. Zaten sizleri Allah’a havale ediyorum Rabbim adeleti en kısa zamanda göstersin inşallah.”


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler