Küçük Kadınlar'dan yeni posterler!

30.10.2019
Küçük Kadınlar'dan yeni posterler!
Greta Gerwig'in bol yıldızlı filmi Küçük Kadınlar'dan yeni posterler geldi.

2018 yılında gerçekleştirilen 75. Altın Küre Ödülleri'nde en iyi film ödülünü kazanan Uğur Böceği filmiyle tanınan Greta Gerwig'in yönetmenliğini ve senaristliğini üstlendiği Little Women / Küçük Kadınlar'dan yeni poster paylaşıldı.

 

Zengin kadrosuyla dikkat çeken filmin başrollerinde Uğur Böceği filmiyle en iyi kadın oyuncu dalında Altın Küre kazanan Saorisse Ronan; Harry Potter seri filmleriyle adını duyuran Emma Watson; The Falling'le yıldızı parlayan Florence Pugh; Beni Adınla Çağır filmindeki rolüyle Ocsar ve Altın Küre'ye aday gösterilen Timothée Chalamet ve Kramer vs Kramer (1979) , Sophie's Choice (1982) ve The Iron lady (2011) filmleriyle üç kez Oscar kazanan usta oyuncu Meryl Streep yer alıyorlar.

Filmde Saorisse Ronan Jo March; Emma Watson Meg March; Florence Pugh Amy March; Eliza Scanlen Beth March; Meryl Streep Marmee March ve Timothée Chalamet ise Laurie Laurence karakterlerine hayat veriyorlar.

Louisa May Alcott’un klasikleşmiş romanından defalarca kez uyarlanan filmde İç Savaş sonrası Amerika'da yaşamlarını sürdürmeye çalışan dört kız kardeşin hikayesi resmediliyor. Meg, Jo, Beth ve Amy birbirinden tamamen farklı karaktere sahip dört kız kardeştir. Çocukluk dönemlerini geride bırakıp kadınlığa geçiş süreçlerinde kardeşler türlü dertlerle boğuşur. Babaları Amerikan İç Savaşı'na katılan dört genç kız, anneleri ile birlikte yaşam mücadelesi vermeye başlar. Bu zorlu süreçte en büyük kazançları birbirlerinin yanında olmalarıdır. Her türlü zorluğu birlikte göğüsleyen kardeşler bu süreçte asıl mutluluğun sevgi olduğunu anlar.

Küçük Kadınlar sinemaseverlerle 14 Şubat 2020'de buluşacak.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler