Kuşadası'nda açıkhava film günleri başlıyor

8.8.2015
Kuşadası'nda açıkhava film günleri başlıyor
Gösterimler 12 Ağustos - 12 Eylül tarihleri arasında olacak.

Kuşadası Belediyesi, kültür sanat etkinliklerine bir yenisini daha ekleyerek 12 Ağustos-12 Eylül tarihleri arasında Açıkhava Film Gösterim Günleri düzenliyor.

Kuşadası'nın farklı noktalarında düzenlenecek olan film gösterimleri ile bir yandan açıkhava sinemalarının nostaljik ruhu tekrar yaşatılırken bir yandan da yakın tarihlerde vizyona giren yerli yapım sinema filmleri Kuşadalılarla buluşturulacak.

Kuşadası Belediyesi, Film Gösterim Günleri ile son dönemde vizyona giren ve izleyicilerin büyük beğenisi ile karşılanan Kocan Kadar Konuş, Deliha, Patron Mutlu Son İstiyor, Bana Masal Anlatma ve Düğün Dernek isimli yerli yapımları açıkhavada ücretsiz olarak Kuşadalı izleyicilerin beğenisine sunacak.

Saat 21.00'da başlayacak olan gösterimler farklı tarihlerde Kuşadası'nın 8 farklı noktasında gerçekleşecek. Kuşadası Belediyesi Açıkhava Film Gösterim Günleri programı şöyle: 12 Ağustos: Kocan Kadar Konuş-Güzelçamlı Stadyumu, 13 Ağustos: Deliha-Davutlar Sevgi Plajı, 19 Ağustos: Patron Mutlu Son İstiyor-Kadınlar Denizi (Trafo Önü-2. Güneş Sitesi Yanı) , 20 Ağustos: Bana Masal Anlatma-Uğur İnan Spor Salonu önü, 27 Ağustos: Düğün Dernek-İsmail Cem Meydanı, 03 Eylül: Düğün Dernek-Yavansu Mahallesi, 10 Eylül: Patron Mutlu Son İstiyor-Ege Mahallesi ve 12 Eylül: Deliha-İkiçeşmelik Mahallesi 


En Son Haberler


Haberler