Lanet II filminden ilk teaser yayınlandı

3.7.2015
Lanet II filminden ilk teaser yayınlandı
Lanet II filminden ilk teaser yayınlandı Teaserle beraber ilk afiş de beğeniye sunuldu.

Son yılların en sevilen korku-gerilim serilerinden biri olan Sinister’ın merakla beklenen yeni filminden ilk teaser video ve teaser afiş yayınlandı! A.B.D.’de Focus Features tarafından dağıtılacak Lanet 2 / Sinister 2 Türkiye’de tüm dünyayla aynı anda 21 Ağustos’ta vizyona girecek.

Ruhlar Bölgesi ve Paranormal Activity serilerinin yapımcılarının imzasını taşıyan Lanet 2 / Sinister 2’nin Türkçe altyazılı teaser videosu, teaser afişi ve filmden paylaşılan ilk görselleri yayınlandı. Filmin ana afişi ve fragmanı ise çok yakında yayınlanacak.

Aynı mit üzerinden yepyeni karakterlerle yepyeni bir öykü anlatan filmde bir şerif, ölen arkadaşı Ellison Oswalt’ın çözemediği seri cinayetleri çözmek için davayı üstlenir. Yaptığı araştırmalar sonucu bir kasabada yeni bir aileyle tanışır. Genç bir anne ve ikiz oğulları şehir dışındaki bu bölgeye yeni taşınmışlardır. 9 yaşındaki ikizler evde korkunç görüntülerin olduğu bir kutu film makarası bulurlar. Bu filmleri açmalarıyla ortaya çıkan lanet evi saracaktır.


En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler