Lego Batman Filmi’nin Türkçe altyazılı fragmanı yayınlandı

28.03.2016
Lego Batman Filmi’nin Türkçe altyazılı fragmanı yayınlandı
Lego Batman Filmi’nin Türkçe altyazılı fragmanı yayınlandı Bu kez Batman çok farklı.

Lego Batman Filmi’nin ile heyecan yaratan Warner Bros. filmin ilk fragmanını da paylaştı.

Daha bu hafta vizyona giren bir Batman filminin ardından hayranları Batman'in animasyon filmiyle heyecanlı bir bekleyişe daha girdi. Batman v Superman: Adaletin Şafağı filmiyle birlikte yeni Batman Ben Affleck ile tanışan sinemaseverler bu kez bambaşka bir Batman'le tanışacak. Her filmde karizmasını koruyan Batman yeni filmde de çıtayı yükseltmeye devam ediyor.

Güçlü seslendirme kadrosu

Merakla beklenen animasyon filmde Batman'i Will Arnett seslendirecek. Rosario Dawson Batgirl'i, Zack Galifianakis Joker'i, Michael Cera Robin'i, Ralph Fiennes Alfred Pennyworth'ü seslendiriyor. Filmin yönetmen koltuğunda Chris McKay otururken, senaryo Aşk, Gurur ve Zombiler filminin senaristi Seth Grahame-Smith tarafından yazılıyor. The Lego Movie filminin yönetmenleri Phil Lord ve Chris Miller da filmin yapımcılığını üstleniyor.

Lego Batman Filmi’nin 2017 yılında vizyona girecek

10 Şubat 2017 tarihinde vizyona gireceği açıkalanan The Lego Batman Movie'de huzurlu bir hayat süren Batman kocaman evinde tembellik etmektedir. Yeni yardımcıları Robin ve Batgirl'ün ortaya çıkmasıyla işler değişir. Üçlü henüz birbirine alışamamışken Joker hain planlarını ortaya dökmüştür. Gotham'ı tehdit ettiği haberi hızla yayılır ve taze ekip birleşmek zorunda kalır.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler