Lego Ninjago Filmi'nden ilk Türkçe fragman

10.02.2017
Lego Ninjago Filmi'nden ilk Türkçe fragman
Çocukların sevgilisi Lego Ninjago nihayet sinemalarda!

Warner Bros. Pictures’ın Lego serisinde yeni bir film daha geliyor;“Lego Ninjago Filmi”. Bu yeni büyük ekran Ninjago macerasında, Green Ninja adıyla da bilinen Lloyd ve hepsi gizli savaşçılar ve Lego Yapım Ustaları olan arkadaşlarıyla beraber, Ninjago Şehri için savaşmaya çağırılıyorlar.

“Lego Ninjago Filmi”, bu filmle ilk yönetmenlik çıkışını yapan Charlie Bean (“Tron: Uprising”) tarafından yönetiliyor. Yapımcılar Dan Lin, Phil Lord, Christopher Miller ve Roy Lee ile Maryann Garger. Yönetici yapımcılar;Chris McKay, Seth Grahame-Smith, Jill Wilfert, ve Keith Malone.
Filmin senaryosu Hilary Winston &Bob Logan &Paul Fisher tarafından yazıldı. Hikaye Kevin Hageman &Dan Hageman ve Hilary Winston &Bob Logan &Paul Fisher tarafından Lego Construction Toys’a dayanarak uyarlandı.

“Lego Ninjago Filmi”nin tüm dünyada Eylül ayında vizyona girmesi planlanıyor. 

Warner Bros. Pictures ve Warner Animation Group;Lego  System A/S ile birlikte bir Lin Pictures-Lord Miller-Vertigo Entertainment yapımı olan “Lego  Ninjago Filmi”ni sunar. Filmin dağıtımı bir Warner Bros. Entertainment kuruluşu olan Warner Bros. Pictures tarafından gerçekleştirilecektir.  

 


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler