Leonardo DiCaprio dünya için çalışıyor

20.10.2016
Leonardo DiCaprio dünya için çalışıyor
Leonardo DiCaprio dünya için çalışıyor Ünlü oyuncu çevreci bir belgesele imza attı.

Leonardo DiCaprio'yu yakından takip edenler doğa ve çevreye karşı ne kadar duyarlı olduğunu bilirler. Şimdi ünlü oyuncu bu duyarlılığını bir belgesel filmle perçinliyor. 

İsmi 'Before the Flood' olarak belirlenen belgesel küresel ısınmanın ve iklim değişikliğinin dünyadaki etkilerine odaklanıyor. DiCaprio belgeselle bizzat ilgilendi. Küresel ısınma gibi doğada olumsuz sonuçlar doğuran yerleri gezerek ünlü isimlerle röportajlar yaptı. Bu isimlerden arasında; Barack Obama, Papa Francis, Bill Clinton ve John Kerry gibi iismler var. Yönetmenliğini Fisher Stevens'ın üstlendiği belgesel, prömiyeri! 5 EKim'de Odeon Leicester'da gerçekleştirdi. 

Yakışıklı oyuncuyu çok farklı bir kimlikle izleyeceğimiz belgesel için; bilim adamları, dünya liderleri, aktivistler ve yerel halkla konuşan DiCaprio, bu konuda daha derin bir anlayış kazanmak için çabalıyor ve çağımızın en acil çevre krizine çözüm yolları arıyor. Ne diyelim!  Yakışıklı oyuncu bu filmle hayranlarının gönlündeki tahtını iyice sağlamlaştıracak gibi görünüyor.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler