Lindsay Lohan Türkiye için dua istedi

2.01.2017
Lindsay Lohan Türkiye için dua istedi
Güzel yıldız yine Türkiye'ye karşı duyarlı davrandı.

Yakın zamanda ülkemizi ziyaret eden ve sempatik tavırları ile herkesi kendine hayran bırakan ünlü Hollywood yıldızı Lindsay Lohan, Reina saldırısı sonrası Türkiye için dua istedi.

Ünlü Hollywood yıldızı Lindsay Lohan, İstanbul'da gerçekleştirilen terör saldırısı sonrası, sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu.

Türkiye sevgisini yine ortaya koydu

2016'nın Ekim ayında Türkiye'ye gelerek Gaziantep Nizip'te, Suriyeli sığınmacıların kaldığı konteynerleri ziyaret eden ve burada sergilediği sıcak tavırlarla herkesin sevgisini kazanan Hollywood yıldızı Lindsay Lohan, Türkiye sevgisini bir kez daha ortaya koydu.

Dünyaya çağrıda bulundu

Yeni yılın ilk saatlerinde İstanbul Ortaköy'deki Reina'da gerçekleştirilen silahlı saldırı sonucu hayatını kaybeden 39 kişi için dua isteyen Lohan, sosyal medya hesabından yaptığı duyuru ile tüm dünyayı terörü lanetlemeye çağırdı.

Türkiye için dua edebilir miyiz?

Herkesten Türkiye için dua isteyen Lindsay Lohan, şöyle seslendi: 'Bizler, hemen şimdi Türkiye için dua edebilir miyiz? Ve bu sabah yine hepimiz, müttefik ülkelerde sıkıntı çeken mülteciler için ayağa kalkabilir miyiz? '

 


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler