Little Women'dan yeni görseller!

21.06.2019
Little Women'dan yeni görseller!
Oscar'ı hedefine koyan Little Women'dan yepyeni görseller paylaşıldı.

Louisa May Alcott'un aynı adlı romanından daha önce birçok kez televizyona ve beyaz perdeye uyarlanan Little Women'dan yeni kareler paylaşıldı.

Yönetmenliğini Lady Bird / Uğur Böceği filmiyle 2018 yılında En İyi Film dalında Altın Küre ödülü kazanan Greta Gerwig'in üstlendiği ve Meryl Streep, Emma Watson, Saoirse Ronan, Timothée Chalamet, Laura Dern, Bob Odenkirk ve Louis Garrel gibi isimleri yerleştiren Little Women önümüzdeki yıl Oscar'ı hedefine koymuş durumda.

İç Savaş sonrası Amerika'da yaşamlarını sürdürmeye çalışan dört kız kardeşin hikayesinin anlatıldığı filmde Meg, Jo, Beth ve Amy birbirinden tamamen farklı karaktere sahip dört kız kardeştir. Çocukluk dönmelerini geride bırakıp kadınlığa geçiş süreçlerinde kardeşler türlü dertlerle boğuşur. Babaları Amerikan İç Savaşı'na katılan dört genç kız, anneleri ile birlikte yaşam mücadelesi vermeye başlar. Bu zorlu süreçte en büyük kazançları birbirlerinin yanında olmalarıdır. Her türlü zorluğu birlikte göğüsleyen kardeşler bu süreçte asıl mutluluğun sevgi olduğunu anlar.

Little Women Türkiye sinemalarında 14 Şubat 2020'de seyircisiyle buluşacak.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler