Logan spin-off'u için çalışmalara başlandı

30.10.2017
Logan spin-off'u için çalışmalara başlandı
Logan spin-off’da Laura merkezde olacak.

Marvel'ın en sevilen karakterlerinden Wolverine'in şahsına özel serisinin son halkası Logan'ın ardından X-Men: The New Mutants'ta (Yeni Mutantlar) için düğmeye basan ve genç bir ekip kuran Fox'un yeni projesiyle ilgili detaylar ortaya çıktı. James Mangold, Laura’yı merkezine alacak Logan spin-off’unun senaryo çalışmalarının başladığını duyurdu.

Logan filmiyle Wolverine (Hugh Jackman) ve Profesör X'e (Patrick Stewart) veda ederek Laura (Dafne Keen) karakteriyle daha genç bir X-Men ekibi oluşturan Fox, X-Men: The New Mutants'ta (Yeni Mutantlar) rol alacak isimleri belirlemeye devam ederken seriyle ilgili yeni haberler gelmeye devam ediyor.

James Mangold, son filmde Dafne Keen'in canlandırdığı Laura’yı merkezine alacak Logan spinoff’unun senaryo çalışmalarının başladığını duyurdu.

Geçtiğimiz günlerde The Hollywood Reporter’a bir röportaj veren James Mangold, yönetmenliğini Patty Jenkins’in yaptığı Wonder Woman’la birlikte sütdyoların kadın merkezli süper kahraman filmleri yapma konusundaki çekincelerini biraz da olsa üzerilerinden attıklarını söylerken kendisinin de şu sıralarda Laura’yı merkezine alan bir Logan spinoff senaryosu üzerinde çalıştığını belirtti.

Filmin yapımcılığını üstlenmesi beklenen Hutch Parker ise yapımcı şirket Fox’un kendilerine özgürlük sağlamasının süper kahraman filmlerinin sınırlarının gelişmesine katkı sağladığını belirtirken Laura’yı anlatacak filmin janrasının ne olacağına henüz karar vermediklerini söyledi.

Şu an için yalnızca James Mangold’un üzerinde çalıştığı bilinen projeye önümüzdeki zamanlarda Hugh Jackman'ın da dahil olabileceği konuşuluyor.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler