Ma'dan ilk fragman!

27.03.2019
Ma'dan ilk fragman!
Octavia Spencer'lı korku filmi Ma’dan altyazılı ilk fragman geldi.

Oscar adayı sevilen aktris Octavia Spencer'ın başrolde yer aldığı korku-gerilim filmi Ma'dan Türkçe altyazılı ilk fragman yayınlandı.

Yapımcılığını Paranormal Activity ve The Purge gibi başarılı korku serilerinin yapımcısı olarak da bilinen Blumhouse Productions'ın üstlendiği filmde Octavia Spencer ilk kez kötü bir karakteri canlandıracağı korku-gerilim türündeki filmde Spencer’a Missi PyleLuke EvansJuliette Lewis ve Allison Janney gibi isimler eşlik ediyor.

Senarist ve yönetmenliğini Duyguların Rengi, Trendeki Kız,  Gerçeğin Parçaları ve Ben Casus gibi filmlerden tanınan Tate Taylor’ın üstlendiği korku filmi Ma, Ohio’nun bir kasabasında yaşayan yalnız bir kadının, genç bir arkadaş grubunu evine davet etmesiyle başlıyor. Oldukça ıssız bir bölgede yaşayan kadının, evinde düzenlediği partide, gençlere çok da hoş olmayan sürprizleri olacaktır. Çok şanslı olduğunu düşünen, genç arkadaş grubunun ise, bulunduğu ortamı ve ev sahibinin niyetlerini sorgulaması çok uzun sürmeyecektir. Kısa zaman sonra, gençlerin rüya gibi partisi, kabusa dönüşecek ve Ma’nın evi dünya üzerindeki bir cehennem olacaktır.

Ma, Türkiye sinemalarında 31 Mayıs 2019’da vizyona girecek.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler