Macera hız kesmiyor!

4.02.2019
Macera hız kesmiyor!
Bol yıldızlı Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw'dan ilk fragman ve afiş geldi.

Başrollerinde Dwayne Johnson, Jason Statham, Idris Elba, Vanessa Kirby ve Eiza González'ın yer aldığı Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw'dan ilk fragman ve afiş görücüye çıktı.

Gary Scott Thompson'ın kitabından uyarlanan filmin senaryosunda Chris Morgan ve yönetmenliğinde Dacid Leitch'in imzaları var.

En son 2017 yılında sekizincisini izlediğimiz Hızlı ve Öfkeli serisinin dokuzuncu filminde bir kanun adamı olan Hobbs ve kanun kaçağı olan ve Hobbs'a suikast yapmaya çalışan Shaw'ın bitmeyen mücadelelerine şahit olacağız.

Hobbs, sadık bir kanun adamıdır. Shaw ise kanunsuz bir kaçak. Shaw, Hobbs’a suikast yapmaya kalkışmıştır. Hobbs, Shaw’u hapse göndermiştir. Hobbs Amerikalı, Shaw ise İngiliz’dir. Görünürde bu iki adam hiçbir ortak noktası olmayan birbirine tamamen zıt iki kişidir. Ama ikisi de onları karşı karşıya getirse de kendi katı ahlak kurallarıyla çalışır ve ikisi de bunu kabul etmeleri başlarına bela açacak bile olsa birbirlerine saygı duyarlar. İkisi de sözel ya da fiziksel bir yüzleşmeden kaçmaz. Birbirlerinden hoşlanmıyor ve birbirlerine güvenmiyor olabilirler ama Hızlı ve Öfkeli, Hobbs ve Shaw’ı sunar. Bu ezeli düşmanların insanlığı sonsuza dek değiştirebilecek biyolojik, sinsi bir tehdidi durdurmak için birlikte çalışmaktan başka seçenekleri yoktur.

Türkiye vizyon tarihi henüz belli olmayan film ABD'de 2 Ağustos 2019'da vizyona girecek.

 


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler