Made In Italy'den ilk fragman!

2.07.2020
Made In Italy'den ilk fragman!
Usta oyuncu Liam Neeson başrollü Made In Italy'den ilk fragman paylaşıldı.

Vefat eden karısından miras kalan evi satmak için arasının açık olduğu oğluyla Londra’dan İtalya’ya giden bir adamın hikayesini konu edinen Made In Italy filminden ilk fragman geldi.

Yönetmenliğini ve senaristliğini Dunkirk, Agent Carter ve The Hot Zone gibi başarılı yapımlarla tanınan James D'Arcy'nin üstlendiği komedi dram filminde gerçek hayatta da baba - oğul olan Liam Neeson'ı baba Robert ve Micheál Richardson'ı ise oğlu Jack rolünde izleyeceğiz. İkiliye diğer rollerde Valeria Bilello, Lindsay Duncan ve Marco Quaglia eşlik ediyor olacaklar.

7 Ağustos'ta sınırlı sayıda sinema salonuyla birlikte dijital olarak vizyona girmesi beklenen filmin konusuna kısaca değinecek olursak;

Londralı bir bohem sanatçısı olan Robert, oğlu Jack ile vefat eden karısından miras kalan evin satışını gerçekleştirmek için Londra’dan İtalya’ya gider. Baba oğul, bir zamanlar güzel vakit geçirdikleri evi terk edilmiş bir durumda bulmayı beklemez. Satıştan önce evi yenilemeye karar veren Robert ve Jack, bu süreçte ilişkilerini düzeltmeye başlar. Baba oğul bu fırsattan istifade etmenin ve gelecek adına daha güzel planlar yapmanın peşindedirler.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler