Mandıra Filozofu İstanbul' Filminin Galası Yapıldı

10.03.2015
Mandıra Filozofu İstanbul' Filminin Galası Yapıldı
Galaya film ekibi ve ünlü isimler katıldı.

'Mandıra Filozofu İstanbul' filminin galası yapıldı Müfit Can Saçıntı'nın yönettiği ve başrolünde oynadığı 'Mandıra Filozofu İstanbul' filminin galası yapıldı. Şişli'deki Özdilek Park'ta gerçekleştirilen galaya, filmin yapımcısı Birol Güven ile oyuncular Kemal Kuruçay, Mahir İpek, Alper Düzen, yönetmen Osman Sınav ve davetliler katıldı.

Saçıntı, AA muhabirine yaptığı açıklamada, hayat koşullarının çeşitli yollarla insanların düşüncelerini esir aldığını ifade ederek, bu nedenle insanların mutsuz olduğunu söyledi.Bireylerin bir takım yapay şeylere gereksinim duyduğunu dile getiren Saçıntı, 'Bu gereksinimlere insanlar sahip olamadığı için kendini mutsuz hissediyor. Bizim derdimiz beyinlerimize vurulan kelepçelerden kurtarmak, mutluluğa giden yolda bir adım atmalarını sağlamak' diye konuştu.

Saçıntı, filmin köyde ya da kentte geçmesinin önemli olmadığına vurgu yaparak, insanların düşüncelerini özgürleştirmek istediklerini kaydetti.Saçıntı'nın yönettiği ve rol aldığı, Birol Güven'in yapımcılığını üstlendiği film, 13 Mart'ta seyirci ile buluşacak.Bu arada, davetliler gala öncesi, Çukurova Üniversitesi öğrencileri tarafından yürütülen '40 Yıla 40 Kütüphane' projesi kapsamında kitap bağışladı. -'Mandıra Filozofu İstanbul'-Yönetmen Müfit Can Saçıntı


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler