Marrowbone'dan ilk fragman geldi

13.2.2018
Marrowbone'dan ilk fragman geldi
Anya Taylor-Joy ve Charlie Heaton'lı Marrowbone'dan fragman yayınlandı.

Anya Taylor-Joy, Charlie Heaton ve Mia Goth gibi genç kuşak oyuncuların başrolleri paylaştığı korku filmi Marrowbone'dan ilk fragman yayınlandı.

The Orphanage ve The Impossible filmlerinin senaristi olarak tanıdığımız Sergio G. Sánchez, Marrowbone ile bu kez seyirci karşısına yazar kimliğinin yanına yönetmenliği de ekleyerek çıkıyor. Sánchez'in hem senarist hem de yönetmenliğini üstlendiği film, annelerinin ölümünün ardından yaşadıkları evde şeytani bir varlık tarafından ürkütülmeye başlanan dört kardeşin hikâyesini konu ediniyor. Bu kardeşlerin en büyüğü olan Jack'e George MacKay hayat verirken filmin kadrosunda The Witch ve Split'teki performansıyla büyük beğeni toplayan Anya Taylor-Joy, Stranger Things dizisiyle yakından tanıdığımız Charlie Heaton ve Nymphomaniac: Vol. II'daki P. rolüyle dikkatleri çeken Mia Goth yer alıyor.

Güvenilir senaristinin yanında genç ve yetenekli oyuncu kadrosuyla umut vadeden bir yapım olarak karşımıza çıkan Marrowbone, 06 Nisan 2018 tarihinde ülkemizde vizyona girecek.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler