Marvel hayranlarına müjde!

9.7.2018
Marvel hayranlarına müjde!
2019 yılında vizyona girecek olan 'Captain Marvel'ın çekimleri tamamlandı.

Captain Marvel'ın çekimleri tamamlandı, şimdi sıra kurguya geldi. 2015 yapımı Gizli Dünya filmiyle En İyi Kadın Oyuncu Oscar ödülüne layık görülen Brie Larson'ın Marvel evreninin en güçlü süper kahramanına hayat vereceği filmin çekimlerinin bittiği, filmin yönetmenlerinden Ryan Fleck aracılığıyla geldi. Yönetmenin sosyal medya hesabından gelen gönderide, 75 günlük planda son set gününde oldukları bildiriliyor.

Marvel evreninde kilit bir rol oynayacak olan filmde, özel güçler kazanan Carol Danvers'ı, iki uzaylı ırkının savaşında ortada kalan dünyayı kurtarmak için çabalarken göreceğiz.

Kree ırkından gelme olan Mar-Vell isimli bir savaşçı olan ve dünyada saklanabilmek için doktor Walter Lawson karakterine bürünen Captain Marvel'ın akıl hocasını yakışıklı oyuncu Jude Law canlandırırken, insanlığın arasına sızdığında Doktor Minnerva adını alan Kree casusu ve genetikçi Minn-Erva'ya ise Humans'ın Anita'sı Gemma Chan hayat verecek.

Marvel sinematik evreninin S.H.I.E.L.D. müdürü Nick Fury, Samuel L. Jackson tarafından bir kez daha beyaz perdeye taşınıyor. Kadroda yer alan Lashana Lynch'in ise Avengers ekibinin üyelerinden biri olan Monica Rambeau rolünde boy göstereceği tahmin ediliyor. Son olarak 'Yıldızlar Asla Ölmez' ile seyircilerin karşısına çıkan, Altın Küre, BAFTA ve SAG ödülü sahibi Amerikalı oyuncu Anette Benning'in de Danvers'ın annesini canlandıracağı söylentileri mevcut... Filmin kötü adamı ise uzaylı ırkı Skrulls'un lideri rolünde Ben Mendelsohn olacak. Filmin bestelerini ise Türk müzisyen Pınar Toprak üstleniyor.

Yönetmen koltuğunda Anna Boden & Ryan Fleck ikilisinin yer aldığı süper kahraman filmi 8 Mart 2019'da ülkemizde vizyona girecek. (Kaynak: beyazperde.com)


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler