Marvel'in bütün yapımlarını izlemek ne kadar sürüyor?

24.3.2017
Marvel'in bütün yapımlarını izlemek ne kadar sürüyor?
Marvel Comics, 78 yıllık bir geçmişe sahip.

ABD merkezli çizgi roman yayımcısı şirketi Marvel Comics, 78 yıllık bir çalışma hayatından oldukça başarılı işler ortaya koydu ve çizgi roman alanında unutulmaz karakterlerin de yaratıcısı olmayı başardı.

Alınan kararların ardından uzun bir süre önce, sadece çizgi roman yayınlamak yerine, sinema dünyasına da el atan şirket, bu alanda da sevenlerinin yüzünü güldürmeyi başardı.

Marvel'in yüksek bütçeli filmlerinin yanı sıra, son zamanlarda yayınlamaya başladığı dizileri de karakterlerin sevenleri ve Marvel hayranları tarafından oldukça beğeniyle karşılandı. Netflix üzerinden, Daradevil, Jessica Jones, Iron Fist ve Luke Cage gibi yapımların izleyiciyle buluşturulması, çeşitliliği oldukça attırdı.

Yakın bir tarih içerisinde yayınlanması planlanan  Inhumans, Runaways ve Cloak &Dagger gibi dizilerin de bulunması, Marvel hayranlarının bütün yapımları merak edip izlemesini oldukça zorlaştırıyor. Oldukça fazla zaman gerektirdiği için neredeyse bunu yapmak imkansız hale geliyor.

'Marvel Cinematic Universe' aleminin, gişede büyük başarı elde eden filmlerinden, Agents of SHIELD gibi dizilere, Netflix yapımlarından kısa filmlere kadar, bütün yapımlarını izlemek isteyen bir Reddit kullanıcısı, bu işlemin ne kadar süreceğini hesapladı.

Ortaya çıkan sonuca göre:  Marvel Cinematic Universe yapımlarının tamamını izlemek isteyen birisinin, tuvalete gitmeden, uyumadan, yemek yemeden ve mola vermeden  6 gün 15 saat ve 41 dakika gibi bir zaman ayırması gerekiyor.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler