Masal gibi düğün!

27.10.2015
Masal gibi düğün!
Git Başımdan filminden romantik görüntüler.

Başrollerini Şahin Irmak, Bülent Emrah Parlak, Aslı Tandoğan, Seda Güven ve Nevra Serezli’nin paylaştığı ‘Git Başımdan’da masal gibi bir düğün...

Yılın son aylarını kahkahaya boğmak için gün sayan, Asteros Film yapımı ‘Git Başımdan’ın Eskişehir’de çekilen düğün sahneleri peri masallarını aratmadı. Güzel oyuncu Seda Güven’in gelinlikle boy gösterdiği sahneler, masallar diyarından fırlamış gibi duran bir şatoda gerçekleştirildi. 

Gerçek bir düğün organizasyonu gibi titizlikle hazırlanan sette çekilen sahnelerde, atılan havai fişeklerden davetlilere sunulan yemeklere kadar her detay özenle hazırlandı.

Bülent Emrah Parlak(Mansur) ’ın, Şahin Irmak’ın (Latif) bir türlü susturamadığı ve Latif'ten başka kimsenin görmediği iç sesi olarak kamera karşısına geçtiği projenin kadrosunda Bülent Emrah Parlak, Şahin Irmak, Aslı Tandoğan, Seda Güven, Erşan Utku Ölmez ve Nevra Serezli gibi sinema ve televizyon dünyasının önemli isimleri bulunuyor. Çekimleri İstanbul, Eskişehir ve Muğla’da gerçekleştirilen ‘Git Başımdan’ın yönetmenliğini, filmin senaryosunu da kaleme alan Şahin Altuğ üstleniyor. ‘Git Başımdan’ 29 Ekim’de sinemaseverlerle buluşacak!


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler