Matt Damon'lı Küçülen Hayatlar filminden yeni fragman yayınlandı

3.11.2017
Matt Damon'lı Küçülen Hayatlar filminden yeni fragman yayınlandı
Küçülen Hayatlar prömiyerini Venedik Film Festivali'nde yapmıştı.

Alexander Payne'in yönettiği, Matt Damon'ın başrolünde yer aldığı Küçülen Hayatlar (Downsizing) filminden Türkçe altyazılı fragman yayınlandı.

Kristen Wiig, Matt Damon, Jason Sudeikis, Christoph Waltz, Neil Patrick Harris, Hong ChauAlec Baldwin, Maribeth Monroe, Udo Kier gibi oyuncuların kadrosunu oluşturduğu film Venedik Film Festivali'nde prömiyerini yaptıktan sonra TIFF'de gösterildi. 

Küçülen Hayatlar (Downsizing) 'ın hikayesi, Norveçli bir bilim insanının aşırı nüfusa çözüm olarak insanları 13 santimetreye küçültmeyi keşfetmesi ve bunu 200 yıl içinde gerçekleşecek global bir dönüşüm olarak sunması sonrasında olacakları konu ediniyor. Fragmanı yayınlanan filmde, insanlar kısa süre içinde minyatürleştirilmiş bir dünyaya ne kadar para gidebileceğini fark eder. Sıradan bir vatandaş olan Paul Safranek (Matt Damon) ile karısı Audrey (Kristen Wiig) daha iyi bir hayat vaadiyle küçülmek üzere Omaha’daki stresli hayatlarını terk etmeye ve yeni, küçültülmüş bir topluluğa katılmaya karar verirler. Bu, hayatlarını değiştirecek maceraları tetikleyen bir seçim olur
 
Filmin yönetmenliğini ve senaristliğini üstlenen Alexander Payne daha önce Senden Bana Kalan (Descendants) ve Sideways  gibi filmlerin yönetmenliğini üstlenmişti. 

Film ülkemizde 5 Ocak 2018'de vizyona girecek.

 


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler