Medcezir'de Yaman abisini vurmaktan hapise giriyor

26.2.2015
Medcezir'de Yaman abisini vurmaktan hapise giriyor
Medcezir dizisi yeni bölümüyle 27 Şubat Cuma akşamı 20.30′da Star TV’de.

Medcezir dizisi 62. bölümde Mira’nın Yaman’ın ağabeyi Kenan’ı vurması her şeyi alt üst ediyor. Ancak Yaman bu olayı üstüne alarak abisini kendisinin vurduğunu söylüyor.

Yaman bir yandan abisi Kenan’ın acısını yaşarken diğer yandan Mira’dan üstüne aldığı suç nedeniyle polis tarafından kelepçe takılarak gözaltına alınıyor. Yaman için artık kötü günler başlıyor. Yaman’ın annesi ise Yaman’a rest çekerek Mira’nın artık hayatından tamamen çıkacağını söylerken, Mira’ya da oğlu Yaman’ı artık bırakması gerektiğini ve biraraya yeniden gelmelerinin imkansız olduğunu söylüyor. Medcezir’de Mira’nın Kenan’ı vurmasıyla birlikte tüm dengeler artık değişiyor.

Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya’nın başrollerinde oynadığı Medcezir dizisinin yeni bölümünde Yaman’ın ağabeyi Kenan içinde bulunduğu bataklıktan çıkmak için çırpınırken Sude’yi de yanına çeker.

Mira’nın annesinin hayatını kurtarmak için ateşlediği silah, Yaman’la birlikte hayalini kurdukları geleceği de içine alan büyük yangının fitilini yakar. Yaman, aşkı ile ailesi arasında tercihini yapar. Kenan hastanede yaşam savaşı verirken Faruk ve Sude, Mira’nın bu olayı hasarsız atlatması için ellerinden geleni yapmaya kararlıdır. Yaman’ı görmek isteyen Mira’nın önünde ailesi duvar olur.

Orkun, başından beri yönettiği oyunun son perdesinde iki sevgilinin bir araya gelişini sonsuza kadar engellemek için bir hamle daha yapar. Yaman’ın Mira’yı korumak için verdiği zor karar Altınkoy’a geldiğinden beri inşaa ettiği hayatının yerle bir olması anlamına gelir.
En Son Haberler


>> >> Medcezir'de Yaman abisini vurmaktan hapise giriyor

Haberler