Medcezir dizisinde Yaman ve Mira evleniyor

6.2.2015
Medcezir dizisinde Yaman ve Mira evleniyor
Medcezir 59. bölümde büyük sürpriz! Yaman Mira’yı istemeye gidiyor

Medcezir dizisi 59. bölümde Yaman Mira’ya evlilik teklifi yapıyor ve kız istemeye gidiyorlar! İşte Yaman ve Mira’nın herkesi şaşırtan ve sezon sonunda dizinin mutlu bir sonla final yapacağının habercisi olan sürpriz evlilik kararı.

Medcezir dizisine bu hafta Yaman ve Mira’nın evlenme kararı damga vuracak. Yaman büyük aşkı Mira’ya sürpriz bir evlilik teklifi yapacak.

Yaman’ın Mira’ya evlenme teklifiyle birlikte hayaller gerçeğe bir adım daha yaklaşır. Tüm engelleri aşacaklarına inansalar da Mira’nın ailesinin tepkisi içten içe ikisini de endişelendirmektedir.
Selim, Deniz’le yaşadığı tartışmanın gerilimini henüz üzerinden atamamışken Ankara’dan gelen üzücü bir haberle sarsılır. Yaman mutlu haberi onunla paylaşamadan hep birlikte Ankara’ya doğru yola çıkarlar. Onların yokluğunda Selim’in gerginliğinin sebebini öğrenen Sedef de üzülerek bir karar verir.

İnanç Pars’ın ilgisi karşısında, Mira kendisini geri çektikçe yörüngesine daha çok girer. Yakışıklı oyuncunun her hamlesi, Yaman cephesinde daha büyük yankı uyandırırken bir tesadüf de Ankara’da Yaman’ın kapısını çalar.
En Son Haberler


>> >> Medcezir dizisinde Yaman ve Mira evleniyor

Haberler