Medcezir’e sürpriz oyuncu

19.12.2014
Medcezir’e sürpriz oyuncu
Medcezir dizisine Aksel Üstün katılıyor.

Çağatay Ulusoy, Serenay Sarıkaya ve Barış Falay’ın başrollerde oynadığı Medcezir dizisine Aksel Üstün katılıyor. Dizide Sedef karakterine hayat veren Defne Kayalar’ın, Amerikalı eşi aksel-üstünolan Lanca diziye dahil olacak ve bu rolü üstlenecek isim ise Aksel Üstün olacak. Medcezir’in 19 Aralık Cuma akşamı yayınlanacak yeni bölümünde ise sürprizler yaşanacak.

Orkun, Yaman hakkındaki gerçeği Mira ile paylaşacak mı? Sibel’in sürpriz bir şekilde ortaya çıkmasıyla Yaman ve Orkun’un konuşması yarım kalır. Bu olaylı geliş, korktukları gibi Yaman ve Mira arasında değil, gruptaki kızlar ve erkekler arasında kriz yaratır. Erkeklerin ilişkilere bakış açıları nedeniyle iki kutba ayrılırlar. Bu ayrılık giderek büyür ve bir savaşa dönüşür. Bu savaş Mert’le Eylül’ün ilişkisinde de bir dönüm noktası olur.

Mert ilk defa Eylül’ün olmadığı tarafta yerini alır. Orkun sıcağı sıcağına, Yaman’ın üzerine gitmeye kararlıdır. Ama Mira Yaman’la tekrar arasının bozulmasını göze alamaz ve gerçek ne olursa olsun, bilmek istemediğini söyler. Mira için bu konu kapanmıştır. Öte yandan Nadir Baktıroğlu Cengiz’e kolayca teslim olmayacaktır.

Nadir’in çaktığı kibrit Selim’i ve Yaman’ı da içine alacak kocaman bir yangının ilk kıvılcımı olur. Mira şüphelerinin doğru olduğunu öğrendiğinde Yaman’ı sonsuza kadar kaybetmeye çok yakın olduğundan habersizdir. 
Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


>> >> Medcezir’e sürpriz oyuncu

Haberler