Mel Gibson fedakar bir baba oldu

14.06.2016
Mel Gibson fedakar bir baba oldu
Ünlü oyuncu Kan Bağı filmiyle sinemalara gelecek.

Usta oyuncu ve yönetmen Mel Gibson iki yıl aradan sonra aksiyon, dram filmiyle sinemalara geri dönüyor. Her şeyden çok sevdiği kızını korumak için belaya atlamaya çekinmeyen fedakar bir babayı canlandırdığı son filmi Kan Bağı gösterildiği ülkelerde büyük beğeni aldı.

Fransız yönetmen Jean-François Richet'in imzasını taşıyan yapımında Gibson'nın kızını Erin Moriarty canlandırıyor. Filmin hikayesini ve senaristliğini Peter Craig üstlenirken, filmin kadrosunda Diego Luna, William H. Macy, Thomas Mann ve Elisabeth Rohm yer alıyor. 

Konu: Eski bir suçlu olan john Link (Mel Gibson) hayatını dövme yaparak yalnız bir şekilde karavanında sürdürmektedir. 17 yaşındaki kızı Lydia babasından ayrı bir hayat sürmektedir. Bir uyuşturucu karteline bulaşan erkek arkadaşı Lydia’yı, kartelin nakit servetini çalmak için aracı olarak kullanır. Lydia bu durumdan bir şekilde kurtulabileceğini düşünerek babasının yanına kaçar. John, hayatında bir zamanlar doğru yapamadığı şeyi şimdi yapabilmek için kolları sıvamıştır. Şimdiki tek amacı, şu hayatta kan bağıyla bağlı olduğu tek şeyi yani kızını bu beladan kurtarmaktır.

Kan Bağı ülkemizde 2 Eylül'de vizyona girecek.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler