Merakla beklenen filmden yeni posterler!

15.10.2018
Merakla beklenen filmden yeni posterler!
Kült korku filmi Suspiria'nın yeni karakter posterleri görücüye çıktı.

Prömiyerini Venedik Film Festivali’nde gerçekleştiren kült korku filmi “Suspiria”nın yeniden uyarlamasından yeni posterler görücüye çıktı.

1977 yapımı kült korku filmi Suspiria'nın aynı isimli yeniden uyarlamasının oyuncu kadrosunda “Fifty Shades” serisinden tanıdığımız Dakota Johnson, Oscar ödüllü usta aktris Tilda Swinton, genç yıldız Chloë Grace Moretz, Mia Goth, Jessica Harper, Angela Winkler ve Sylvie Testud gibi isimleri ağırlıyor. “Sen Benimsin” ve “Beni Adınla Çağır” filmleriyle tanınan Luca Guadagnino yönetmen koltuğuna geçerken, senaryoya David Kajganich imza atıyor.

Amerikalı bir genç kadın olan Susie Bannion, 1977 yılının Berlin'inde dünyaca ünlü bir dans okulu Markos Tanz Company'e kabul edilmiştir. Tam da Susie'nin okula varışıyla birlikte, bu prestijli okulun başka bir öğrencisi olan Patricia gizemli bir şekilde ortadan kaybolur. Okulun devrimci sanat yönetmeni olan Madame Blanc, okulun ününü kazanmasını sağlayan eğitmendir. Onun rehberliğinde Susie balede olağanüstü bir ilerleme kaydederken, Sara isimli bir kızla da arkadaş olur. Zaman içerisinde iki genç kadın ve yas tutan bir psikoterapist bu prestijli okulun ve yöneticilerinin karanlık bir sırrı sakladıklarından şüphelenmeye başlarlar.

“Suspiria” 9 Kasım'da Türkiye sinemalarında gösterime girecek.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler