Merakla beklenen Valerian'dan yeni poster geldi!

2.5.2017
Merakla beklenen Valerian'dan yeni poster geldi!
Çok satan romandan uyarlanan film Luc Besson imzası taşıyor.

STX Entertainment yapımında hayata geçirilen “Valerian and Laureline” adlı çok satan romandan uyarlanan 'Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu'dan yeni poster yayınlandı.

Efsanevi yönetmen Luc Besson imzalı filmin 2017'ye damga vurması bekleniyor. 

Filmin başrollerini Life filmindeki performansıyla göz dolduran Dane DeHaan ve Suicide Squad: Gerçek Kötüler'in cadı tanrıça Enchantress'ı Cara Delevingne üstlenirken kendilerine Clive Owen, Ethan Hawke, Herbie Hancock ve pop ikonu Rihanna eşlik ediyor.

28. yüzyılda Valerian ve Laureline, insanların yerleşim alanlarına uygulanacak emirleri taşıyan bir operasyon biriminde görevlidirler. Savunma Bakanlığı'nın emriyle ikili, etkileyici bir şehir olan Alpha'ya görevlendirilirler. Alpha, evrendeki pek çok farklı türün bilgi, deneyim ve kültürlerini paylaşmak için yüz yıllardır bir araya geldiği bir şehirdir.  Fakat şehrin merkezinde bir gizem vardır;karanlık bir güç bu şehrin huzur dolu ortamını tehdit etmektedir. Valerian ve Laureline'nin görevi bu güç aktif olup Alpha'yı ele geçirmeden önce hem şehri hem de tüm evrenin geleceğini kurtarmaktır.

Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu ülkemizde 27 Temmuz 2017'de ülkemizde vizyona girecek


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler